بازی

همکاری Rockstar و Uber با FBI برای دستگیری هکر GTA 6

همکاری Rockstar و Uber با FBI برای دستگیری هکر GTA 6

با توجه به بیانیۀ جدید منتشر شده از سوی کمپانی Uber، این شرکت و Rockstar Games با FBI همکاری می‌کند تا گروه هکری $Lapsus را دستگیر کند.

شرکت Uber اعلام کرده که باور دارد گروه هکری $Lapsus به سیستم‌های اطلاعاتی‌‌اش نفوذ کرده و مسئول حملات اخیر به سیستم‌های امنیتی شرکت‌های دیگر بوده است. در اوایل امسال، این گروه اطلاعات محرمانۀ بسیاری را از مایکروسافت، سامسونگ و انویدیا نیز فاش کرده بود. هر دو قربانی روزهای گذشتۀ این گروه هکری، یعنی Uber و Rocsktar، اعلام کرده‌اند که در حال همکاری نزدیک با FBI هستند تا افراد مسئول را دستگیر کنند.

تبلیغات

Uber همچنین تایید کرده که هکرها از طریق نفوذ به حساب کاربری یکی از اعضای ارشد این کمپانی به اطلاعات پروفایل کارمندان دیگر و جزئیات محرمانه دسترسی پیدا کرده‌اند. دقیقاً از روشی مشابه برای دستیابی به سرور ابری راکستار استفاده شده است.

شایعات به این موضوع اشاره دارند که در حقیقت رهبر گروه $Lapsus مسئول هک سرور ابری راکستار بوده که نوجوانی 16 ساله است. به دنبال این هک، تصاویر، اطلاعات و بیش از 90 کلیپ از بازی GTA 6 لو رفت.

meysambKinorasasa(Squatlatex(Old man editionAmirhossein(بازرس)marioPorfosor❤GOD OF WAR❤Behzaaadmohammad reza gamerPaprikavahid gamerChris redfieldDr.Pyroعمو فیل کبیرکیومرثInvisible bearded userHASSAN_SHAHINامیر حسینshadowتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا