هاست پرسرعت
بازی

واکنش جی. کی. رولینگ به غیبتش در ویژه برنامه Harry Potter

واکنش جی. کی. رولینگ به غیبتش در ویژه برنامه Harry Potter

یکی از نکات عجیب و حاشیه‌ساز ویژه برنامه 20 سالگی مجموعه Harry Potter، غیبت خالق آن یعنی جی. کی. رولینگ بوده است.

جی. کی. رولینگ (J.K. Rowling)، خالق مجموعه هری پاتر که طی حضور این فرنچایز در سینما، شاهد رکوردشکنی‌های بسیاری در باکس آفیس بوده‌ایم، به طرز مشکوکی در ویژه برنامه 20 سالگی این فرنچایز تحت عنوان Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts غایب بود تا زمینه‌ساز شایعات بسیاری بشود.

با این حال وی در تازه‌ترین مصاحبه با گراهام نورتون (Graham Norton)، نسبت به شایعات مطرح شده واکنش نشان داد و درباره عدم حضورش در این ویژه برنامه صحبت نمود. طبق گفته‌های او، کمپانی برادران وارنر، رولینگ را برای حضور در این ویژه برنامه دعوت کرده ولی خود وی حاضر به شرکت در آن نبوده است. دلیل عدم حضور او در این مراسم، تمرکز بیش از اندازه بر روی فیلم‌ها بوده که منجر به نادیده گرفته شدن رمان‌ها شده است.

برخلاف شایعات مطرح شده، من از این ویژه برنامه کنار گذاشته نشدم. از من برای حضور در آن مراسم دعوت شد که شخصاً صلاح ندیدم این اتفاق به وقوع بپیوندد. به نظر من توجه این ویژه برنامه بر روی فیلم‌ها بوده و رمان‌ها نادیده گرفته شده است. این‌طور فکر نمی‌کنید؟ به نظر من که کاملاً حقیقت دارد.

تبلیغات

همچنین با توجه به این که شایعاتی مبنی بر اختلاف جی. کی. رولینگ با بازیگران این مجموعه به گوش رسیده است، نورتون درباره این مسئله به صحبت با او پرداخت و رولینگ فاش کرد که هنوز هم با برخی از آن‌ها در تماس بوده و مشکلی با کسی ندارد.

بله با آن‌ها در ارتباط هستم. البته که نه با تک تک بازیگران ولی با برخی از آن‌ها بیشتر ارتباط دارم.

برخلاف شایعاتی که ادعا داشتند کمپانی برادران وارنر و جی. کی. رولینگ دچار اختلاف گسترده‌ای شده‌اند، اما شواهد نشان می‌دهد که هیچ مشکلی بین آن‌ها وجود نداشته و اوضاع آرامی را سپری می‌کنند. باید دید که آیا این کمپانی قصد دارد تا از نوشته‌های این نویسنده مشهور بر پرده سینما استفاده جدیدی داشته باشد یا خیر!

منبع: مووی‌وب

samulDARKSIRENdeathامیر گیمرmeysambBigArmoolکوروشGhost of Spartaموایامیر حسینعلی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا