هاست پرسرعت
بازی

واکنش کریس همسورث به ساخت پنجمین فیلم از ثور

واکنش کریس همسورث به ساخت پنجمین فیلم از ثور

طبق تازه‌ترین صحبت‌های کریس همسورث، ستاره دنیای سینمایی مارول، به نظر می‌رسد که پنجمین فیلم از شخصیت ثور پایان کار او با این فرنچایز می‌باشد.

با ساخت فیلم Thor در سال 2011 شاهد حضور کریس همسورث (Chris Hemsworth) به عنوان خدای رعد در دنیای سینمایی مارول بوده‌ایم. حضوری که منجر به ساخت 4 فیلم اختصاصی از شخصیت ثور و چندین و چند پروژه گروهی با باقی شخصیت‌های مارول شده است. با این حال به نظر می‌رسد که پایان همکاری این بازیگر با دنیای سینمایی مارول به زودی فرا خواهد رسید.

کریس همسورث در طی تازه‌ترین مصاحبه‌اش به صحبت حول محور نقش خود در دنیای سینمایی مارول پرداخته و درباره پایان سفر ثور در این فرنچایز بزرگ صحبت کرده است.

احساس می‌کنم که به زودی باید داستان شخصیت ثور را به یک جمع‌بندی نهایی برسانیم. متوجه منظورم می‌شوید؟ با وجود این که تاکنون چنین صحبتی به صورت رسمی به میان نیامده است، اما گمان می‌کنم که اگر فیلم جدیدی از این شخصیت ساخته شود، پایان کار او را رقم خواهد زد.

تبلیغات

علی‌رغم این که Thor: Love and Thunder در پاسخگویی به انتظارات مخاطبین به هیچ عنوان موفق عمل نکرد و در استفاده از المان‌های کمدی زیاده‌روی نمود، اما در پایان‌بندی از جمله “ثور باز خواهد گشت” استفاده شد. این بدان معنا است که قطعاً شاهد ساخت آثار بیشتری حول محور خدای رعد خواهیم بود.

قهرمانان بسیاری در پایان حماسه سنگ‌های بی‌نهایت از این فرنچایز کنار گذاشته شده‌اند. برخی از آن‌ها مانند تونی استارک یا بیوه سیاه جان خود را فدا کرده و برخی دیگر همچون استیو راجرز خود را بازنشسته کردند. در پایان حماسه جهان‌های موازی نیز قطعاً شاهد چنین مسئله‌ای خواهیم بود که در فیلم Avengers: Secret Wars می‌تواند به مرگ یا بازنشستگی چندین و چندین شخصیت مهم دنیای سینمایی مارول منجر بشود. آیا ثور در رویارویی پایانی با کانگ فاتح جان خود را برای نجات جهان‌های موازی فدا خواهد کرد؟ آیا در پنجمین فیلم اختصاصی از ثور شاهد مرگ او خواهیم بود؟ تنها زمان می‌تواند به چنین سوالاتی پاسخ دهد.

منبع: مووی‌وب

zilaromChris redfieldKHEDER_Pro_GamerامیرTUPAC

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا