بازی

وقایع فیلم Ant-Man 3 با فیلم Avengers 5 ارتباط نزدیکی دارد

وقایع فیلم Ant-Man 3 با فیلم Avengers 5 ارتباط نزدیکی دارد

بنا بر صحبت‌های رییس استودیوهای مارول در رویداد D23، فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania ارتباط تنگاتنگی با فیلم Avengers: The Kang Dynasty خواهد داشت.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار فیلم مورد انتظار Ant-Man and The Wasp: Quantumania (مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی) هر روز اطلاعات بیشتری از این اثر در دسترس طرفداران قرار می‌گیرد.

با اینکه تریلر رسمی این فیلم تا به حال به طور عمومی منتشر نشده است؛ اما مارول از این اثر در رویدادهای مختلف تیزرهایی به نمایش گذاشته است. همچنین با توجه به باقی‌ماندن تنها 5 ماه تا تاریخ انتشار این فیلم، می‌توان انتظار انتشار تریلر سومین فیلم مرد مورچه‌ای را در آینده‌ای نزدیک داشت.

حال به تازگی رییس استودیوهای مارول یعنی کوین فایگی (Kevin Feige) در رویداد D23 از ارتباط نزدیک و تنگانگ فیلم جدید مرد مورچه‌ای با پنجمین فیلم انتقام‌جویان، یعنی Avengers: The Kang Dynasty (انتقام‌جویان: خاندان کانگ) خبر داد. طبق گفته‌های فایگی این وقایع این فیلم به صورت مستقیم بر فیلم Avengers: The Kang Dynasty اثر خواهند گذاشت.

در ابتدا تصور می‌شد که فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania حسن ختامی برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است؛ اما مارول اعلام کرد که این فیلم آغازگر فصل جدید دنیای سینمایی مارول، یعنی فاز پنجم است. این فیلم حال به عنوان یکی از فیلم‌های کلیدی در وقایع مولتیورس دیده می‌شود و قرار است تا در این فیلم شاهد دومین حضور جاناتان میجرز (Jonathan Majors) در نقش کانگ فاتح باشیم.

تبلیغات

کانگ که اولین بار در قسمت آخر سریال لوکی حضور پیدا کرد قرار است تا شرور اصلی فیلم جدید مرد مورچه‌ای باشد. او همچنین در تیزر منتشر شده از این فیلم به مرد مورچه‌ای می‌گوید: “آیا من قبلاً تو را نکشتم؟”. این جمله نشان می‌دهد که او متوجه شده است که اسکات لنگ عضو گروه انتقام‌جویان است و همچنین قبلاً موفق شده تا آن‌ها را در جهان‌های دیگر شکست دهد.

همین مسئله می‌تواند نشانه‌ای بر گستردگی تهدید کانگ فاتح و تأثیر قطعی او بر وقایع دنیای سینمایی مارول باشد. او قرار است تا تحمل قهرمانان را تا آخرین حد به بوته‌ی آزمون بگذارد و داستان او برای همیشه دنیای سینمایی مارول را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 بهمن 1401) منتشر خواهد شد. از بازیگران این اثر می‌توان به پل راد (Paul Rudd) و اوانجلین لیلی (Evangeline Lily) اشاره کرد.

منبع: مووی وب

DARKSIRENامیرجیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»meysambvahid gamerداچ پلن دِر لیند

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا