هاست پرسرعت
بازی

ولو: Counter-Strike 2 به زودی منتشر می‌شود

ولو: Counter-Strike 2 به زودی منتشر می‌شود

اوایل سال ۲۰۲۳، طرفداران Counter-Strike به دنبال اعلام یک خبر بسیار مهم حسابی غافلگیر شدند: «شرکت ولو (Valve) از بازی Counter-Strike 2 به صورت رسمی رونمایی کرد».

تبلیغات

عنوان Counter-Strike 2 دنباله‌ای مستقیم برای Counter-Strike: Global Offensive است که به صورت رایگان عرضه می‌شود و تمام لوازم و آیتم‌های خریداری شده توسط بازیکنان را با خود به همراه خواهد داشت.

از آن زمان به بعد، این بازی در یک نسخه بتای محدود قرار دارد و تنها درصد کمی از پایگاه بازیکنان CS:GO مجاز به تجربه آن هستند. ولو که در آن زمان گفته بود «بازی در فصل تابستان منتشر می‌شود»، چندی پیش و در طی پایان بیستمین سالگرد Steam Post Valve اعلام کرد که محصول مورد بحث ما در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. پیام مربوطه:

سال هنوز به پایان نرسیده است. Counter-Strike 2 وارد مرحله بتای خود شده (و به زودی منتشر می‌شود)، همچنین هم‌اکنون بیش از ۱۱۰۰۰ عنوان تأیید شده یا قابل بازی برای استیم دک (Steam Deck) وجود دارد.


حال، معنای ولو از «به زودی» می‌تواند هفته آینده، ماه آینده یا سال آینده باشد. نظر شما در این باره چیست؟

منبع: PC Gamer

World eatersنامرئیDARKSIRENGidorafarshadxPc GamerDanielxoyapIliyalul-bookAlbert Wesker𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸Final seyedv-alkalineکلاغKratosNoobmeysambکاکاسنگیNiko_Blademore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا