هاست پرسرعت
بازی

ویدیوهایی از بازی لغو شدۀ Dead Rising 5 لو رفتند

ویدیوهایی از بازی لغو شدۀ Dead Rising 5 لو رفتند

ویدیوهای لورفته از بیلد اولیه بازی Dead Rising 5، با نام آزمایشی Dead Rising: Dia de los Muertos، بخشی از سازوکار و فضای جدید آن را نمایش می‌دهد.

تبلیغات

هنوز موضوع داستان بازی Dead Rising: Dia de los Muertos مشخص نیست، اما طبق اطلاعات منتشرشده در پلتفرم ResetEra و پروندۀ کاری یکی از طراح‌های مراحل بازی، پنج مورد از مأموریت‌های این عنوان – شامل Barrio، Hotel، Camps، Mayan Temple و Safehouse – در مکزیک جریان داشته‌اند.

در ادامه می‌توانید ویدیوی لورفتۀ اول پروژۀ Dead Rising 5 را تماشا کنید:

دانلود 720
دانلود 1080

مرحلۀ Barrio در بخشی از یک شهر واقعی مکزیک قرار داشت، ولی ظاهراً هنوز از سطح تست کدها و عملکرد عبور نکرده بود. به نظر می‌رسد که Camps کامل‌ترین مرحلۀ بازی تا به این جای توسعه بوده است. طراح مراحل، آقای Nick Sinkewicz، در توصیف این مرحله می‌گوید:

مرحله‌ای در جنگل که تعداد زیادی زامبی برای کشتن، و پایگاه دارودستۀ خلافکاری برای غارت دارد که در نهایت شما را به یک باس نهایی می‌رساند. این باس یک قاچاقچی بزرگ با دست مصنوعی فلزی برقی است که ال گوآپو (El Guapo) نام دارد.

ویدیوی دوم نمونۀ اولیه یک سازوکار «محفظه‌های لوت» را نشان می‌دهد که برای «بافت‌انگاری کردن لوت‌های مختلف، مرتب کردن محیط و ذخیرۀ ظرفیت حافظه» طراحی شده است. تاریخ این ویدیوها سال 2017، یک سال پس از انتشار Dead Rising 4، را نشان می‌دهد. این بازی معرفی‌نشده به‌دنبال برنامه‌های Capcom Vancouver برای تمرکز روی فرنچایز پرچمدارش، Dead Rising، در حال ساخت بود.

در ادامه شما را به تماشای ویدیوی لورفتۀ دوم پروژۀ مذکور دعوت می‌کنیم:

متأسفانه با از هم پاشیدن این استودیو در سال 2018، شوک بزرگی به توسعۀ بازی وارد و نهایتاً ساخت آن لغو شد.

نظر شما در این باره چیست؟

Parham_ShThe.Last.DragonmeysambKinorasasaگوربه گنگMincraftAnubysmariored-eyed Banished KnightEzio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا