بازی

ویدیویی از حالت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Forgotten Saga منتشر شد

ویدیویی از حالت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به نام Forgotten Saga منتشر شد

شرکت یوبیسافت قبل از انتشار حالت جدید، رایگان و روگ لایت بازی Assassin’s Creed Valhalla، ویدیویی طولانی و با جزئیات از این حالت و ویژگی‌هایش را منتشر کرد.

نزدیک به دو سال از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌گذرد و این بازی حتی در هنگام انتشار خود نیز میزبان محتوای به شدت زیادی بود. همچنین، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) تمامی تلاش خود را برای بیشتر شدن این میزان از محتوا به کار گرفت و تا امروز بسته‌های الحاقی رایگان و قابل خرید متعددی برای این بازی عرضه شده است. با این که این روند خواه یا ناخواه به زودی به پایان خواهد رسید، اما همچنان میزبان ادامه یافتن آن هستیم. یکی از محتواهای رایگان و جدید این بازی، Forgotten Saga است که یک حالت روگ لایت (Roguelite) را به Assassin’s Creed Valhalla می‌افزاید.

یوبیسافت پیش از عرضه‌ی این حالت در اواخر تابستان، ویدیوی طولانی از جزئیات آن را منتشر کرده است. گیمرها در این حالت بار دیگر جا پای جای اودین می‌گذارند و به نیفلهایم (Niflheim) می‌روند، جایی که باید بر تعدادی از چالش‌ها غلبه کنند. در سرتاسر چهار منطقه‌ی این قلمرو، رازهای زیادی برای کشف کردن وجود خواهند داشت و اسلحه‌های قدرتمندتری در اختیار گیمرها قرار خواهد داد.

تبلیغات

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

دانلود 720
دانلود 1080

بازی Assassin’s Creed Valhalla در دسترس کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

meysambM.MTCommander jensenKRATOSEFAN1HASSAN_SHAHINکاپیتان لیوای (جلاد تایتان ها)Albert

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا