هاست پرسرعت
بازی

ویدیویی از گیمپلی نسخه‌ی آلفای بازی تیراندازی Hyenas فاش شد

ویدیویی از گیمپلی نسخه‌ی آلفای بازی تیراندازی Hyenas فاش شد

نخستین ویدیو از گیمپلی نسخه‌ی آلفای ساخته‌ی اخیر سگا (SEGA) و کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) یعنی Hyenas که در سبک تیراندازی اول‌شخص قرار دارد، منتشر شد.

این بازی به تازگی به مرحله‌ی آزمایش نسخه‌ی آلفا رسیده بود. اگرچه در چنین آزمایش‌هایی با بازیکنان توافق می‌شود که هیچ گونه اطلاعات یا تصویری از بازی منتشر نشود، اما کاربری به نام Dlitch3r این توافق را نقض کرده و ویدویی از گیمپلی بازی Hyenas منتشر کرده است.

این ویدیو که مدت زمانش حدود یک ساعت است، اکنون در یوتیوب (YouTube) قرار دارد و با رمزهای امنیتی و نام کاربری Glitch3r واترمارک شده است. این موضوع به آن معنا است که احتمالاً شرکت سگا به زودی برای حذف آن از یوتیوب دست به کار می‌شود، اما با توجه به این که ویدیوی مذکور در دسترس عموم قرار دارد، سایرین آن را ذخیره می‌کنند و در آینده نشر می‌دهند.

ویدیوی یادشده در ادامه قابل مشاهده است:

تبلیغات
دانلود 480
دانلود 720

نخستین آزمایش آلفای این بازی از تاریخ 14 تا 18 ژوئیه (23 تا 27 تیر) انجام شد که پس از آن هیچ گونه تصویری از بازی فاش نشد. این عنوان موردانتظار، در ماه ژوئن معرفی شد و استودیوی کریتیو اسمبلی با عبارت «بازی سرقت چندنفره‌ی چندتیمه» از آن یاد کرد.

در این بازی پنج تیم سه نفره با هوش مصنوعی و یکدیگر رقابت می‌کنند تا از فضاپیماهای عظیم موجود در بازی که مناطق بی‌گرانش نیز در آن‌ها وجود دارد، منابع بدزدند.

آن طور که مشخص است، بازی Hyenas پر است از ارجاعات مختلف به فرهنگ عامّه (Pop Culture) که نه تنها شامل مجموعه‌های قدیمی شرکت سگا، بلکه بازی‌های دیگری نظیر Fall Guys و League of Legends نیز می‌شود. سایر اطلاعات بازی در این نشانی قابل مشاهده است.

بازی Hyenas در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

DARKSIRENmeysambمهرزادAlbertX_Wolverine_Xamir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا