هاست پرسرعت
بازی

ویدیویی از گیمپلی نسخه‌ی جدید Need for Speed فاش شد

ویدیویی از گیمپلی نسخه‌ی جدید Need for Speed فاش شد

یکی از کاربران ردیت ویدیویی بسیار کوتاه از گیمپلی نسخه‌ی بعدی Need for Speed به اشتراک گذاشته است که برخورد یک ماشین با مانعی را نشان می‌دهد.

این ویدیو که از نسخه‌ی در دست توسعه‌ی بازی ضبط شده است، جلوه‌های بصری متفاوتی را نیز به نمایش می‌گذارد که با گزارش‌های منتشرشده‌ی پیشین مبنی بر بهره‌گیری سبک هنری این بازی از عناصر بصری موجود در انیمه‌ها و ترکیب آن با واقع‌گرایی عکس‌وار (Photorealism)، تطابق دارد.

ویدیوی مذکور در ادامه قابل مشاهده است:

تبلیغات
دانلود 720

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در ماه مه تأیید کرده بود که نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Need for Speed در سه‌ماهه‌ی چهارم 2022 منتشر خواهد شد. جف گراب (Jeff Grubb) از Giant Bomb نیز طی ویدیوی اخیر این رسانه به تغییر بازه‌ی زمانی انتشار بازی از ماه نوامبر (10 آبان تا 9 آذر) به دسامبر (10 آذر تا 10 دی) اشاره کرد و گفت:

آن‌ها انتشار بازی را تا ماه دسامبر تأخیر زدند؛ به مدت یک ماه. قبل از اینکه منتشرش کنند، به چند هفته‌ی دیگر نیاز دارند. به نظر می‌رسد زمانی که استودیوی کرایتریون گیمز (Criterion Games) مشغول کار روی Battlefield شد، تمرکز کم‌تری روی این پروژه گذاشت که به این تأخیرِ ناخواسته منجر شد.

جف گراب

با توجه به گزارشات منتشرشده، این بازی در شیکاگویی خیالی با نام Lake Shore City جریان خواهد داشت. شرکت الکترونیک آرتز در فوریه 2020 اعلام کرده بود که وظیفه‌ی ساخت Need for Speed های آینده را به کرایتریون گیمز سپرده است. این استودیو پیش از این روی دو نسخه‌ی Hot Pursuit و Most Wanted کار کرده بود و در ساخت Rivals نیز مشارکت داشت.

arman@alistarvahid gamerآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)PorfosorعلیVito scalettaHerfeiyscorpionesjokerTHEVILامیر حسینO2کاکاسنگیmatrix4221489Invisible bearded usermeysambAlbertDARKSIRENEmperor Nima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا