بازی

ویدیو: از قابلیت‌های اسپایدرمن در Marvel’s Midnight Suns رونمایی شد

ویدیو: از قابلیت‌های اسپایدرمن در Marvel’s Midnight Suns رونمایی شد

توانایی‌های متفاوتی برای اسپایدرمن در بازی Marvel’s Midnight Suns در نظر گرفته شده که بعضی از آن‌ها شامل حملات محیطی بدون مصرف Heroism و پرتاب تار می‌شود.

بازی Marvel’s Midnight Suns مجموعه‌ی بزرگی از قهرمانان را در بر می‌گیرد، اما به احتمال زیاد یکی از ‌بهترین گزینه‌های آن اسپایدرمن باشد. بعد از تریلر رونمایی او، ویدیوی دیگری با محوریت قابلیت‌های متفاوت این تارانداز محبوب به نمایش گذاشته شده است.

شکست دشمنانی که دارای نوار سلامتی پایین بوده و حرکت سریع در محیط، بعضی از قابلیت‌های مختلف اسپایدرمن در این بازی است. اما یکی از بزرگترین قدرت‌های او حمله‌های محیطی خواهد بود. برای مثال، استفاده از کارت Opportunist به او امکان اجرای دو حمله‌ی محیطی بدون مصرف Heroism خواهد داد و زمانی که ارتقا پیدا کند، حملات محیطی آسیب بیشتری ایجاد کرده و آخرین کارت حمله‌ی بازی‌شده وارد می‌شود.

در هنگام استفاده از حملات محیطی، قابلیت Bring the House Down امکان 15 درصدی برای تجدید هزینه‌ی Heroism را فراهم می‌کند. ارتقای آن باعث می‌شود تا در هر رویارویی، اولین حمله‌ی محیطی به صفر Heroism نیاز داشته باشد. البته باید با پیتر پارکر وقت گذرانده تا از قوی‌تر شدن این قابلیت او مطمئن شوید.

روش‌های دیگری برای اهرم قدرت‌های اسپایدمن مانند پرتاب دشمنان با تارانداز یا استفاده از Infernal Spider که باعث رایگان شدن سه کارت بعدی می‌شود، نیز وجود دارد. بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ 15 مهر (7 اکتبر) برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و PC منتشر می‌شود. نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن در تاریخ دیگری عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به قابلیت‌های اسپایدرمن را مشاهده کنید:

دانلود 720
دانلود 1080
meysambتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)امیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا