هاست پرسرعت
بازی

ویدیو: از گیم‌پلی Mario + Rabbids Sparks of Hope رونمایی شد

ویدیو: از گیم‌پلی Mario + Rabbids Sparks of Hope رونمایی شد

در نمایش جدید Mario + Rabbids Sparks of Hope، از گیم‌پلی چند ناحیه‌ی بازی مثل سرزمین‌های پوشیده از یخ و سیاره‌های بیابانی در کنار سیستم مبارزه‌ی آن، رونمایی شد.

داستان Sparks of Hope از این قرار است که اسپارک‌ها توسط یک نیروی بدجنس به نام Cursa اسیر می‌شوند و از آنجایی که این نیرو تمام کهکشان را تهدید می‌کند؛ ماریو به همراه لوئیجی و پرنسس پیچ در کنار رابیدها برای کمک از راه می‌رسند. شخصیت‌های دیگری نیز آن‌ها را همراهی خواهند کرد. باوزر که قصد دارد ارتشش را از دست Cursa پس بگیرد، یک رابید شمشیرباز به نام Edge و رابید رزالینا که به عنوان نخستین رابید خسته شناخته می‌شود.

هر یک از قهرمان‌ها سلاح مخصوصی دارد که سبک بازی خاصی را فراهم می‌سازد. رابید ماریو با دستکش‌های قدرت می‌جنگد در حالی که باوزر می‌تواند موشک‌های انفجاری پرتاب کند. پیچ در تکنیک خاصی یک سپر محافظ برای همراهان ایجاد می‌کند. رابید ماریو یک حمله‌ی متقابل دارد و رابید رزالینا همه‌ی دشمنان را به خواب می‌برد. ویژگی‌های مشخصی نیز وجود دارد. به عنوان مثال، مهارت‌های تیراندازی لوئیجی در صورت دورتر بودن هدف آسیب بیشتری ایجاد می‌کند.

اسپارک‌ها از طریق حملات عنصرگونه در طول مبارزه کمک می‌کنند. تیم سه‌نفره‌ی شما می‌تواند در یک ناحیه‌ی خاص آزادانه حرکت و با حمله به دشمنان، موقعیت‌های متفاوتی خلق کند. کاوش محیط نیز آزادانه‌تر است و با NPCها و مراحل مختلفی روبه‌رو خواهید شد. جمع کردن سکه‌های آبی، قرار دادن ماهی‌ها در چشمه و پازل‌ها بخشی از این مراحل است.

و در آخر، گرنت کرکهوپ (Grant Kirkhope) در کنار گرت کوکر (Gareth Coker) و یوکو شیمومورا (Yoko Shimomura) آهنگسازی این عنوان را بر عهده دارند. بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope در 28 مهر 1401 (20 اکتبر 2022) برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلرهای بازی را مشاهده کنید:

دانلود 720
دانلود 1080
دانلود 720
دانلود 1080
METROID(ماریوی سابق)امیر حسینmeysambامیر گیمرP.morganMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا