بازی

ویدیو جدید The Rings of Power به معرفی موردور می‌پردازد

ویدیو جدید The Rings of Power به معرفی موردور می‌پردازد

در تازه‌ترین ویدیو منتشر شده از سریال پرهزینه آمازون به نام The Rings of Power شاهد معرفی منطقه جنوبی سرزمین میانه هستیم.

تنها یک ماه تا پخش سریال پرهزینه کمپانی آمازون به نام Lord of the Rings: The Rings of Power باقی‌مانده و در این بین شاهد انتشار ویدیوی جدیدی هستیم که به معرفی مردم جنوب سرزمین میانه پرداخته است. جایی که بعدها به امپراطوری موردور تبدیل گشته و ما می‌توانیم پیش از تصاحب این سرزمین به دست نیروهای تاریکی، نگاهی به مردم آن داشته باشیم.

نازنین بنیادی (Nazanin Boniadi) که احتمالاً نقش مهمی در این منطقه از سرزمین میانه خواهد داشت، به صحبت درباره نقش خود پرداخته و می‌توانیم شاهد صحنه‌های جدیدی از سریال باشیم.

در اینجا می‌توانید ویدیو منتشر شده از سریال حلقه‌های قدرت را مشاهده نمایید.

تبلیغات

با توجه به این که سریال حلقه‌های قدرت در دوره دوم از سرزمین میانه به وقوع می‌پیوندد، شاهد مکان‌های شگفت‌انگیزی خواهیم بود که در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها تحت کنترل نیروهای تاریکی بوده است. مردم جنوبی که در این ویدیو می‌توانیم آن‌ها را مشاهده نماییم، پیش از پیدا شدن سر و کله سائورون، در اتحاد با باقی نژادهای این سرزمین به مقابله با مورگوت پرداخته بودند. حال برای بار دیگر آن‌ها باید متحد شده و در برابر قدرت تازه متولد شده سائورون قرار بگیرند.

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) پخش خود را از طریق سرویس آمازون پرایم آغاز خواهد کرد.

منبع: مووی‌وب

GidoraMRIPmeysambAliموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا