هاست پرسرعت
بازی

ویدیو: عنوان Ravenbound بازی جدید شرکت Avalanche برای PC معرفی شد

ویدیو: عنوان Ravenbound بازی جدید شرکت Avalanche برای PC معرفی شد

استودیوی Systemic Reaction، توسعه‌دهندۀ بازی Second Extinction، عنوان مبارزه‌ای هیجان‌انگیز Ravenbound، الهام‌گرفته از افسانه‌های اسکاندیناویایی، را معرفی کرد.

Systemic Reaction یکی از استودیوهای شرکت مادر Avalanche Studios Group است که آن را با بازی‌های Generation Zero و Second Extinction می‌شناسیم و این تیم اکنون از بازی جدید خود با نام Ravenbound رونمایی کرده است.

همان‌طور که تام هندرسون (Tom Henderson)، اینسایدر مشهور، در اواخر خردادماه فاش کرد، با عنوانی روگ‌لایت جهان آزاد بر اساس افسانه‌های اسکاندیناویایی طرف هستیم. بازی‌بازان می‌توانند به صورت پیاده یا پرواز در شکل یک کلاغ، در این جهان حرکت کنند. در کنار عناصر تصادفی و ویژگی Permadeath، مکانیک‌های Deck-Building و نبردهای تن‌به‌تن هیجان‌انگیز سریعی نیز در بازی وجود دارند.

آقای Simon Laserna، طراح ارشد بازی مذکور در مصاحبه با خبرگزاری IGN گفت:

تبلیغات

ورود به یک ژانر جدید برای تیم Systemic Reaction واقعاً هیجان‌انگیز است. ترکیب میراث جهان آزاد ما با مکانیک‌های روگ‌لایت و هیولاهای جنگل‌های سوئدی، چالش جذابی بود!

بازی Ravenbound از طریق فروشگاه استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

طبق گزارش هندرسون، بازیکنان می‌توانند در هر شروع دوباره، یکی از Vesselها را انتخاب کنند، اما این موضوع تأیید نشده است. بر اساس گزارش این اینسایدر، هر کدام از این Vesselها مهارت‌ها و سلاح‌های متفاوتی خواهند داشت و بازی‌بازان برای تهیه کارت‌های تازه می‌توانند با غارت اردوگاه‌های دشمن به جمع‌آوری سکه‌ها بپردازند. علاوه بر آن، ظاهراً قرار است شاهد ساختار فصلی‌ای باشیم که در هر ماه، دشمنان و مأموریت‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند.

در ادامه می‌توانید تریلر بازی Ravenbound را دانلود یا تماشا کنید:

دانلود 720
دانلود 1080
امیر حسینmeysambموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا