بازی

ویدیو: ماد جدید Marvel’s Spider-Man شما را در نقش استن لی قرار می‌دهد

ویدیو: ماد جدید Marvel’s Spider-Man شما را در نقش استن لی قرار می‌دهد

مادی جدید برای بازی Marvel’s Spider-Man Remastered در رایانه‌های شخصی منتشر شده است که بازی کردن در نقش استن لی (Stan Lee)، خالق مردعنکبوتی، را ممکن می‌کند.

طی روزهای اخیر، مادهای زیادی برای این بازی منتشر شده است که پوشش‌های مختلفی را به آن اضافه و تغییراتی را بر آن اعمال می‌کند. اکنون، استن لی، خالق شخصیت مرد عنکبوتی و برخی از مشهورترین کتاب‌های مصور شرکت مارول (Marvel Entertainment)، به بازی اضافه شده است.

همچنین، ویدیویی از این ماد منتشر شده که در ادامه قابل مشاهده است:

تبلیغات
دانلود 720
دانلود 1080

ماد یادشده از طریق این نشانی قابل دریافت است.

استن لی در تاریخ 12 نوامبر سال 2018 (21 آبان 1397) از دنیا رفت و در پی آن، استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در یکی از بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی این بازی با نام Silver Lining، ادای احترامی به او کرد. همچنین، خارج از غذاخوری میک (Mick’s Diner) در بازی Spider-Man Miles Morales، مجسمه‌ای به یادبود استن لی وجود دارد که بازیکنان در صورت تعامل با آن یک تروفی دریافت می‌کنند.

بازی Marvel’s Spider-Man Remastered هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌های استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games Store) برای رایانه‌های شخصی قابل دریافت است.

DARKSIRENLonesome guyHerfeiyLara Croftmeysambتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Dr.PyroMr.BadGuy77امیر گیمرSquatlatex2مرد بدون نامarshia.ya.moHASSAN_SHAHINEmperor Nima Shamsامیر حسینAlbertموایMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا