بازی

ویدیو: نکات مثبت و منفی فیلم Doctor Strange In The Multiverse Of Madness

ویدیو: نکات مثبت و منفی فیلم Doctor Strange In The Multiverse Of Madness

فیلم Doctor Strange In The Multiverse Of Madness جنبه‌های مثبت و منفی مختلفی دارد که برخی از آن‌ها بسیار برجسته و تاثیرگذار هستند.

با توجه به استانداردهای دنیای سینمایی مارول، فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون (Doctor Strange In The Multiverse Of Madness) سرشار از ایده‌های بسیار بزرگ، توسعه‌های برجسته و جزییات زیادی است که هضم آن‌ها پس از پایان فیلم زمان می‌برد.

در این فیلم، دکتر استرنج با بازی بندکیت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) علاوه بر اینکه با تهدیدی جادویی روبه‌رو می‌شود، باید در مقابل مولتی‌ورسی پر از رازهای جدید و خطرات احتمالی قرار بگیرد؛ از همین رو، علاوه بر کاراکترهای فیلم قبلی، بیننده‌ها در این فیلم شاهد کاراکترها و مکان‌های جدیدی خواهند بود.

سم ریمی (Sam Raimi) کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای نوشته مایکل والدرون (Michael Waldron) برعهده داشته است. این کارگردان به خوبی توانسته تا بخش‌های داستان را در کنار یکدیگر قرار بدهد تا اثری ابرقهرمانی با هسته‌ای احساسی برای بیننده‌ها خلق کند. البته در این میان، چندین اشتباه نیز به چشم می‌خورند. در این ویدیو به بررسی نکات مثبت و منفی فیلم «دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون» می‌پردازیم. همراه با ما باشید.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰
Sami 227meysamblily

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا