بازی

ویدیو: نگاهی کوتاه به بسته‌های الحاقی عنوان Resident Evil Village

ویدیو: نگاهی کوتاه به بسته‌های الحاقی عنوان Resident Evil Village

در ویدیوی اختصاصی و ویژۀ امروز قصد داریم بر بسته‌های الحاقی عنوان محبوب Resident Evil Village نگاهی داشته باشیم. با وبسایت gsxr همراه باشید.

عناوین Resident Evil 7 و Resident Evil Village با فاصله گرفتن از شخصیت‌ها و کاراکتر‌های مشهور این سری، روایتگر داستان زندگانی «ایتن وینترز» بودند و به نوعی، برخلاف عقیدۀ برخی، این سری را به ریشه‌های ژانر وحشت بازگرداندند.

Resident Evil Village از زمان عرضه در سال 2021، توانسته است تا کنون بیش از 6.1 میلیون نسخه فروش را به ثبت برساند که رقم فوق‌العاده‌ای برای یک بازی ترسناک به شمار میرود. در همین راستا، اخیراً کپکام در رویداد Capcom Showcase از بستۀ گسترش دهندۀ داستانیِ این عنوان رونمایی کرد که 16 سال پس از داستان اصلی رخ می‌دهد و روایتگر داستان زندگی دختر «ایتن» یعنی «رزمری وینترز» است. در این ویدیوی کوتاه، قصد داریم نگاهی داشته باشیم به این بستۀ الحاقی و انتظاراتی که می‌توان از آن داشت. با ما همراه باشید.

مشاهده از یوتیوب gsxr
For Elden Ringامیر حسینmeysambReginaفیل خالی بند شاگرد عمو جیمعلی🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉kj344هورایزن انرژی‌ زاMohsenj74Ashen undead the bearerOld blacksmithSquatlatex2Hello babyInvisible bearded userP.morganEMPEROR NIMA SHAMSشبح gsxr 👣Sony corporationM.Khmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا