بازی

ویدیو: گیم‌پلی بستۀ‌الحاقی داستانی Resident Evil Village را تماشا کنید

ویدیو: گیم‌پلی بستۀ‌الحاقی داستانی Resident Evil Village را تماشا کنید

شرکت کپکام یک ویدیوی 7 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بستۀ‌الحاقی داستانی Resident Evil Village به اشتراک گذاشت. این محتوای داستانی تحت نام Shadows of Rose منتشر می‌شود.

Resident Evil Village: Shadows of Rose یک بستۀ‌الحاقی داستانی است که 16 سال پس از وقایع بازی اصلی، شما را در نقش رُز، دختر ایتن وینترز (Ethan Winters)، قرار می‌دهد. در این عنوان سوم شخص، رُز وارد یک کابوس می‌شود و نه تنها باید با موجودات عجیب و غریب روبه‌رو شود، بلکه محیط نیز مانع و دشمنی بزرگ برای او خواهد بود. علاوه بر این بستۀ‌الحاقی داستانی، حالت سوم شخص نیز به بازی اصلی خواهد آمد و همچنین، به‌روزرسانی Mercenaries: Additional Orders به شما اجازه می‌دهد تا در نقش شخصیت‌های کریس ردفیلد (Chris Redfield)، هایزنبرگ (Heisenberg) و مهم‌تر از همه، لیدی دمیتراسک (Lady Dimitrescu) قرار بگیرید.

تبلیغات

ویدیوی منتشر شده از گیم‌پلی Shadows of Rose را در ادامه مشاهده می‌کنید:

دانلود 720
دانلود 1080

تمامی محتویات اضافۀ مذکور در یک بسته با نام Winter Expansion در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) عرضه خواهند شد. در همین روز، Resident Evil Village: Gold Edition نیز در دسترس قرار می‌گیرد که شامل بازی اصلی و محتویات اضافۀ یاد شده می‌شود.

hamedvnامیرKratosvahid gamerDARKSIRENMsadeq361تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)علیmahdi12345Invisible bearded userEmperor Nima Shamsهرکسی❾❻︵✎﹏ȏṃıԀAQUARIUSچپ دستHunTeR007IrNEllie Terminatormohammad reza gamerAhmad_TRFINNmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا