هاست پرسرعت
بازی

ویدیو: گیم‌پلی جدید Lies of P تجهیزات و ارتقاء سلاح‌ها را به نمایش می‌گذارد

ویدیو: گیم‌پلی جدید Lies of P تجهیزات و ارتقاء سلاح‌ها را به نمایش می‌گذارد

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Lies of P منتشر شده که به بررسی تسلیحات و سیستم ارتقای اسلحه می‌پردازد. با ما همراه باشید.

تبلیغات

بازی Lies of P از استودیوی NEOWIZ سلاح‌های متعددی را برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد. با این حال، چیزهای بیشتری هم وجود دارد، چرا که پینوکیو (قهرمان داستان) می‌تواند سلاح‌های خود را تجهیز کند. این ویژگی توانایی‌های بیشتری را از نزدیک تا حملات دوربرد ارائه می‌دهد و با ارتقا یافتن، مرگبارتر هم می‌شود.

Deus Ex Machina را داریم که دو مین انفجاری را در زمین کار می‌گذارد، این دو مین در صورت ارتقا به سه مین تبدیل می‌شوند و آسیب بیشتری را وارد می‌کنند. Aegis یک سپر است که ضربات را مهار کرده و می‌تواند بعد از ارتقا، یک موج انفجاری را از خود آزاد کند.

Falcon Eyes احتمالاً گزینه‌ای محبوب خواهد بود، چرا که گلوله‌هایی شلیک کرده که به دشمنان می‌چسبند و پس از مدت زمان کوتاهی منفجر می‌شوند. در صورت ارتقا می‌توانید پس از جاخالی دادن و شلیک متوالی دو گلوله از آن استفاده کنید. Fulminis نیز وجود دارد که پس از شارژ شدن، یک انفجار الکتریکی آزاد می‌کند.

عنوان Lies of P در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC عرضه می‌شود و ۷۲ ساعت دسترسی زودهنگام برای دارندگان نسخه Deluxe برقرار خواهد بود.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

ABDVDriversideStarfieldDARKSIRENگیمرِ روان شناسGubaruMohsen bakhtiarimeysambgreatRکاکاسنگیWalleR (سهام دار جدید بتزدا)_🅡︎RED DEAD & STARFIELD ❌ مخالف بازنشستگی سوسمار ❌GBPeter ParkerBehzaadOld SchoolMahanهادی صفائیVisible gamer manmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا