بازی

ویدیو: گیم‌پلی 6v6 بخش چندنفرۀ Modern Warfare 2 و حالت سوم شخص

ویدیو: گیم‌پلی 6v6 بخش چندنفرۀ Modern Warfare 2 و حالت سوم شخص

گیم‌پلی حالت 6v6 بخش چندنفرۀ Modern Warfare 2 و زاویه دید سوم شخص اضافه شده به سری برای اولین بار را تماشا کنید.

پیش از مشاهدۀ ویدیوها، باید متذکر شوم که از طریق این نشانی می‌توانید اطلاعاتی حول Warzone 2 و تغییرات اعمال شده کسب کنید؛ تغییراتی که به لطف Modern Warfare 2 رخ خواهند داد. همچنین تریلر رونمایی از Warzone 2 و بخش چندنفرۀ Modern Warfare 2 نیز از طریق این نشانی قابل مشاهده یا دانلود است. اما در این مطلب ویدیوی ادیت نشده یا به عبارتی گیم‌پلی مستقیم از استریمرها در جریان رویداد Call of Duty Next را برای شما تهیه کرده‌ایم.

گیم‌پلی بخش چندنفرۀ 6v6 بازی Modern Warfare 2 را در ادامه مشاهده می‌کنید:

تبلیغات
دانلود 360
دانلود 720
دانلود 1080

گیم‌پلی حالت سوم شخص را در ادامه مشاهده می‌کنید:

دانلود 720
دانلود 1080

بتای بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare 2 از امروز آغاز می‌شود و پلیرها می‌توانند بخش چندنفرۀ این عنوان را برای اولین بار تجربه کنند. Modern Warfare 2 در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) منتشر می‌شود و دارندگان پلی استیشن زودتر به این بتا دسترسی خواهند داشت.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ آبان ۱۴۰۱ (۲۸ اکتبر ۲۰۲۲) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد. بعد از مدتی طولانی غیبت، Modern Warfare 2 برای استیم نیز عرضه خواهد شد.

meysambsoosmarInvisible bearded userTupacامیرvahid gamerعلیEzio Auditore da FirenzesamulDr.Pyromohammad reza gamerEmperor Nima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا