بازی

پخش کلیپ فیلم Black Panther: Wakanda Forever در رویداد D23

پخش کلیپ فیلم Black Panther: Wakanda Forever در رویداد D23

در رویداد D23 تریلری برای فیلم Black Panther: Wakanda Forever پخش شده که روی شخصیت ملکه رواندا تمرکز داشته است.

بازیگران و کارگردان فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) در رویداد D23 کمپانی دیزنی به روی صحنه آمدند و کلیپی از این فیلم را برای حاضرین به نمایش در آوردند.

در این کلیپ اختصاصی به نمایش در آمده برای حضار،‌ ملکه رواندا با بازی آنجلا باست (Angela Bassett) دیده می‌شود که به همراه تعدادی از مردان وارد سازمان ملل متحد می‌شود. در این جلسه، نماینده‌ای در مورد اینکه واکاندا منابع خودش را با دیگر کشورها تقسیم نمی‌کند، صحبت می‌کند و کاملا مشخص است که منظور او منابع ویبرانیوم است.

با این حال، ملکه رواندا در صحبت‌های خود به این موضوع می‌پردازد که چرا واکاندا تحت هیچ شرایطی به تجارت ویبرانیوم نمی‌پردازد. او تاکید می‌کند که آن‌ها نه به خاطر خطرات احتمالی ویبرانیوم بلکه به دلیل خطرات احتمالی استفاده از این مواد توسط بیگانه‌ها هرگز اجازه خروج ویبرانیوم از کشورش را نمی‌دهد.

تبلیغات

در ادامه نیز صحنه‌هایی از حمله سربازان فرانسوی به آزمایشگاهی در واکاندا برای بدست آوردن سلاح‌های ویبرانیوم نشان داده می‌شود. پس از آن نیز این سربازان به سازمان ملل آورده می‌شوند تا خیانت آن‌ها نسبت به کشور واکاندا ثابت شود. در ادامه نیز ملکه رواندا جلسه را ترک می‌کند.

قبلا تریلر رسمی فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» منتشر شده بود که در آن نیز همین صحنه‌ها از ملکه رواندا به نمایش در آمده بودند. این فیلم آخرین فیلم از دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم به شمار می‌رود که قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کولایدر

meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا