بازی

پخش Extraction 2 در سال 2023 + اعلام ساخت فیلم‌های بیشتر

پخش Extraction 2 در سال 2023 + اعلام ساخت فیلم‌های بیشتر

در کنار اعلام سال پخش فیلم Extraction 2، تایید شده که این فرنچایز در آینده ادامه یافته و میزبان فیلم‌های بیشتری با حضور کریس همسورث خواهد بود.

پس از این که سرانجام اعلام شد فیلم‌برداری Extraction 2 با هنرنمایی کریس همسورث (Chris Hemsworth) پایان یافته است، طرفداران این مجموعه خواهان اعلام تاریخ پخش آن بوده‌اند. مسئله‌ای که بالاخره واکنش کمپانی نتفلیکس را در پی داشته و اعلام شده که در بازه نامشخصی از سال 2023 این فیلم در اختیار بینندگان قرار خواهد گرفت.

در حالی که هنوز از جزییات داستانی Extraction 2 بی‌خبر هستیم، اما می‌دانیم که سم هارگریو (Sam Hargrave) سکان‌دار این پروژه بوده و برادران روسو (Russo brothers) فیلم‌نامه این اثر را نگارش کرده‌اند. این دو همچنین از طریق کمپانی AGBO وظیفه تهیه‌کنندگی آن را نیز بر عهده دارند.

تبلیغات

همچنین این کمپانی اعلام کرده که در کنار گسترش دنیای The Gray Man با هنرنمایی رایان گاسلینگ (Ryan Gosling)، Extraction 2 پایان کار مجموعه خویش نخواهد بود. زیرا برادران روسو در نظر دارند که فیلم‌های بیشتری از این مجموعه خلق نمایند.

باید دید که آینده دو فرنچایز جدید نتفلکیس در ژانر اکشن به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد. آیا روزی شاهد تقابل این دو فرنچایز خواهیم بود؟ این مسئله را تنها زمان مشخص خواهد کرد.

منبع: کولایدر

crystal skyAlbertmeysambامیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا