هاست پرسرعت
خودرو

پرتاب پکیج باطری آئودی E-Tron به بیرون پس از تصادف!

پرتاب پکیج باطری آئودی E-Tron به بیرون پس از تصادف!

در یک تصادف در کانادا، پکیج باطری‌های آئودی E-Tron از خودرو به بیرون پرتاب شده و چندین متر دورتر روی زمین افتاده و آتش گرفته است.

تقریباً هرروز خبرهایی در مورد تصادف خودروهای الکتریکی می‌بینیم که منطقی است زیرا مردم توجه زیادی به تکنولوژی‌های جدید و ایمنی کلی آن‌ها دارند. گاهی اوقات تصادف خودروهای الکتریکی می‌تواند منجر به آتش‌سوزی‌های بسیار بزرگی شود که خاموش کردن آن دشوار خواهد بود اما حالا فهمیده‌ایم که ظاهراً در برخی موارد نادر، پکیج باطری یک خودروی الکتریکی در زمان تصادف می‌تواند به موشک تبدیل شود! پکیج باطری بزرگ و بسیار سنگین آئودی E-Tron هنگام این تصادف به بیرون پرتاب می‌شود. این پکیج سنگین با ضربه تصادف از جای خود خارج شده و در فاصلهٔ زیادی از خودرو به زمین می‌افتد.

پرتاب پکیج باطری آئودی E-Tron به بیرون پس از تصادف!

گفته شده این تصادف در ریچموند بریتیش کلمبیا رخ داده و برخی رهگذران تصاویری از آن گرفته‌اند. در این تصاویر می‌توان دید باطری‌ها با چه فاصله‌ای از خودرو در قسمت فضای سبز بین خیابان در کنار یک درخت افتاده‌اند. در این حادثه، آئودی با یک سدان تویوتا تصادف کرده است. با اینکه نمی‌توان دید دقیقاً چه اتفاقی رخ داده اما واضح است که این برخورد باعث شده پکیج باطری بلافاصله مثل یک موشک از خودرو به بیرون پرتاب شود. به گفتهٔ سخنگوی پلیس ریچموند کانادا، پکیج باطری از E-Tron خارج شده و آتش گرفته است.

پکیج باطری یک آئودی الکتریکی از خودرو خارج شده و در آتش سوخته است. طبق اطلاعات ما، این اولین مورد پرتاب شدن باطری خودروی الکتریکی به بیرون پس از تصادف است.

پرتاب پکیج باطری آئودی E-Tron به بیرون پس از تصادف!

وقتی در تصادف قطعاتی از خودروها به اطراف پرتاب شود می‌تواند بسیار خطرناک باشد خصوصاً اگر آن قطعه یک پکیج باطری بزرگ و سنگین باشد. البته به این موضوع می‌توان از منظر مثبتی هم نگاه کرد زیرا اگر باطری به بیرون از خودرو پرتاب شده و آتش بگیرد، حداقل خودرو و سرنشینان را نمی‌سوزاند. درهرحال، در این تصادف رانندهٔ آئودی E-Tron آسیب جدی ندیده و رانندهٔ تویوتا هم هرچند به بیمارستان منتقل شده اما جراحات خطرناکی نداشته است.

پرتاب پکیج باطری آئودی E-Tron به بیرون پس از تصادف!

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۵۶ رای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا