هاست پرسرعت
بازی

پشتیبانی از Assassin’s Creed Valhalla ماه آینده به پایان می‌رسد

پشتیبانی از Assassin’s Creed Valhalla ماه آینده به پایان می‌رسد

آپدیت Last Chapter بازی Assassin’s Creed Valhalla که ماه آینده منتشر خواهد شد قرار است پشتیبانی از این بازی از سوی یوبی‌سافت (Ubisoft) را پایان دهد. این آپدیت برخی از خط‌های داستانی بازی را به سرانجام می‌رساند.

یوبی‌سافت در بلاگ رسمی خود نوشته که در تاریخ ششم دسامبر آخرین آپدیت محتوایی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر خواهد شد. به این ترتیب دو سال پشتیبانی پس از عرضه از این بازی به پایان خواهد رسید. آپدیت 1.6.2 شامل محتوای جدید هیجان‌انگیزی برای بازی خواهد شد. از جمله یک بسته الحاقی به نام The Last Chapter که حماسه‌ی Eivor را به پایان خواهد رساند.

به گفته‌ی یوبی‌سافت بسته الحاقی The Last Chapter قرار است برخی از خطوط داستانی بازمانده از داستان بازی را به سرانجام برساند. برای دسترسی به The Last Chapter بازیکنان باید یک سری از فعالیت‌ها را در بازی انجام داده باشند. اول از همه باید داستان اصلی را با فتح تمام مناطق انگلستان به پایان رسانده باشید. هم‌چنین داستان‌های افسانه‌ای Asgard و Jotunheim باید تکمیل شده باشند. در نهایت باید تمام اهداف Order of the Ancients را کشته و رهبر آن را برملا کنید.

تبلیغات

به علاوه دیگر پس از این خبری از فستیوال‌ها و رویدادهای زمانی در Ravensthorpe نخواهد بود. یوبی‌سافت در این باره گفته که کسانی که فرصت شرکت در فستیوال‌های Yule ،Ostara ،Sigrblot یا Oskoreia را نداشتند، می‌توانند تمام پاداش‌های این فستیوال‌ها را از فروشندگان حاضر در انگلستان خریداری کنند. البته اول باید ماموریت The First Night of Samhain را به پایان برسانید.

در نهایت این شرکت گفته که برخلاف خواسته‌ی طرفداران، خبری از یک حالت New Game+ در بازی نخواهد بود. به گفته‌ی یوبی‌سافت Assassin’s Creed Valhalla یک “تجربه‌ی منحصر به فرد” بوده و “ساختاری متفاوت نسبت به نسخه‌های قبلی این سری” دارد. همین مهم ظاهرا باعث شده تا ارائه‌ی یک تجربه‌ی جدید و متفاوت در قالب یک حالت New Game+ ممکن نباشد.

حال طرفداران می‌توانند منتظر نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed باشند. Assassin’s Creed Mirage قرار است در سال 2023 منتشر شود. این بازی در بغداد قرن نهم و عصر طلایی این شهر جریان خواهد داشت و به گفته‌ی یوبی‌سافت قرار است ادای احترامی به Assassin’s Creed اول باشد.

BahadorAhmad_TRUNCLE ARTURمیام رو خطتامیرPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷گیمر غمگینmh.pFernandoThe Beast MasterghostPaprikaButcher of blaviken7Gamer GameoverParham_Sh

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا