هاست پرسرعت
بازی

پلیرهای Starfield وانمود می‌کنند که این بازی برای پلی استیشن نیز عرضه شده است

پلیرهای Starfield وانمود می‌کنند که این بازی برای پلی استیشن نیز عرضه شده است

عنوان Starfield هم اکنون برای PC و Xbox Series X/S در دسترس است، اما بعضی پلیرها درحالی این عنوان را تجربه می‌کنند که انگار برای پلی استیشن ۵ نیز عرضه شده است.

تبلیغات

به نظر می‌رسد که برخی از پلیرها بابت انحصاری بودن این بازی برای ایکس باکس ناراحت هستند و به همین دلیل، بسیاری سعی دارند تا با تجربه این بازی به وسیله کنترلر DualSense پلی استیشن و یا ساخت کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ با طرح Starfield و یا حتی قرار دادن مقدمۀ Playstation Studios داخل بازی، طوری وانمود کنند که انگار Starfield برای پلی‌استیشن نیز عرضه شده است.

البته اجرای بازی با کنترلر پلی استیشن ۵ کار دشواری نیست، چرا که دوال‌سنس با رایانه‌های شخصی سازگاری کامل دارد و می‌توانید هر عنوانی که روی PC اجرا می‌شود را با آن‌ بازی کنید. البته نکته جالبی که وجود دارد این است که نسخه‌ی پیش خرید بازی به خاطر یک مشکل ساده به پلیرها اجازه نمی‌داد این عنوان را با کنترلر پلی استیشن ۵ اجرا کنند که با دانلود برنامه DualSense این مشکل برطرف شد.

یکی دیگر از کاربردان ردیت نیز دستگاه پلی‌استیشن خود را به شکلی طراحی کرد که به نظر یک مدل خاص از این دستگاه، مختص Starfield طراحی شده است:

پلیرهای Starfield وانمود می‌کنند که این بازی برای پلی استیشن نیز عرضه شده است

در نهایت، طی آخرین مادهایی که به بازی اضافه شده، بعضی پلیرها با قرار دادن مقدمۀ Playstation Studios به جای لوگوی بتسدا درون بازی، باعث شده‌اند که ظاهر آن همانند یک عنوان انحصاری پلی‌استیشن دیده شود. آن ها مقدمه‌های مرتبط با The Last Of Us و Ratchet and Clank: Rift Apart را داخل این بازی قرار داده‌اند تا هنگامی که بازی را اجرا می‌کنید، احساس کنید با یک عنوان انحصاری پلی‌استیشن روبه‌رو هستید.

بعضی مادسازها حتی موفق شده‌اند دکمه‌های مرتبط با کنترلر ایکس باکس را با علائم پلی استیشن جایگزین کنند و به جای دکمه‌های نسخه‌ی ایکس باکس، دکمه‌های پلی‌استیشن مانند ضربدر، مثلث و … در آن جای داشته باشند.

نظر شما درباره این موضوع چیست؟

زیباترین لبخندMR.NEMESIS人Acker益man人RezaبروسلیAlbert WeskerAdiGhost(شبح عادی)77ᏁᎥᎷᏗ ᏕᏂᏗᎷᏕDARKSIRENMsA0seyed0Acactusmohammad reza gamerSoul🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉saeed KhNemesisASSADullahmeysambmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا