هاست پرسرعت
بازی

پل مسکال: گلادیاتور ۲ ادای احترام به فیلم راسل کرو است

پل مسکال: گلادیاتور ۲ ادای احترام به فیلم راسل کرو است

فیلم بسیار مورد انتظار گلادیاتور ۲ از جمله تولیدات سینمایی است که بدلیل اعتصاب نویسندگان و بازیگران متوقف شده است.

تبلیغات

در این فیلم قرار است پل مسکال در قامت لوسیوس هنرنمایی کند، نقشی که اسپنسر تریت کلارک در فیلم اول بازی کرد. بازیگران اصلی گلادیاتور، کانی نیلسن (لوسیلا) و جیمون هونسو (جوبا) نیز حضور خواهند داشت، اما شخصیت ماکسیموسِ راسل کرو بخشی از فیلم نخواهد بود. با این حال، مسکال اخیراً با پایگاه خبری Esquire صحبت کرده و گفته که فیلم دوم ادای احترامی به فیلم اول خواهد کرد، علیرغم این واقعیت که او هرگز با ستاره اصلی (راسل کرو) درباره ساخت دنباله صحبت نکرده است.

نمی دانم در مورد چه چیزی با کرو صحبت کنیم. دوست دارم داستان‌های او را از فیلمبرداری بشنوم، هرچند این شخصیت‌ها کاملاً متفاوت هستند.

مسکال گفته وقتی شایعه شد که لوسیوس پسر ماکسیموس است، او با نه گفتن از جواب دادن خودداری کرد.

نمی توانم در اینباره حرفی بزنم!

وقتی از او پرسیده شد که آیا لوسیوس یک گلادیاتور در فیلم است، پاسخ داد:

نمی توانم به شما بگویم که چقدر استرس دارم در مورد فیلم صحبت کنم، زیرا قطعاً این بزرگترین فیلمی است که بازی کرده‌ام. واقعاً هیجان‌زده هستم، اما به عنوان مثال، دور شدن از میراث فیلم کمی دشوار است. فکر می‌کنم فیلم نامه واقعاً خوب نوشته شده است و به سری اول ادای احتران می‌کند، اما فکر می‌کنم می‌توانم راحت بازیم را بکنم و به راحتی آن را مال خودم کنم.

کرو بارها تأیید کرده است که به نقشی که در سال ۲۰۰۱ اسکار را برای او به ارمغان آورد، بازنمی گردد. در واقع، او اخیراً در جشنواره فیلم کارلووی واری (از طریق سایت خبری) به خبرنگاران گفت که از پاسخ دادن به سؤالات درباره فیلم خسته شده است.

آنها باید به خاطر سؤالاتی که در مورد فیلمی که حتی در آن حضور ندارم، می‌پرسند، به من پول بدهند. این فیلم به من ربطی ندارد. در آن دنیا، من مرده‌ام. شش فوت زیر زمین. اما باید اعتراف کنم، حسودی‌ام می‌شود چون یادم می‌افتد که جوان‌تر بودم و زندگی چه معنایی برایم داشت.

او افزود:

هیچ چیز در مورد بازیگران و طرح داستان نمی‌دانم. من مرده‌ام! فقط می‌دانم که اگر ریدلی تصمیم گرفته است سری دوم را بعد از ۲۰ سال بسازد، باید دلایل بسیار محکمی داشته باشد. نمی‌توانم این فیلم را چیزی جز اثری تماشایی تصور کنم. یعنی تنها چیزی که واقعاً در مورد آن احساس می‌کنم کمی حسادت است. چون آن زمان مرد بسیار جوان‌تری بودم و این یک تجربه بزرگ در زندگی من بود. این چیزی است که واقعاً زندگی من را تغییر داد. نگاه مردم به من و کاری که من برای امرار معاش انجام می‌دهم را تغییر داد، و من بسیار خوش شانس بوده‌ام که در بسیاری از فیلم‌های بزرگ بازی کرده‌ام. الان سال ۲۰۲۳ است، و ما آن فیلم را در سال ۱۹۹۹ ساختیم. به شما این اطمینان را می‌دهم که گلادیاتور همیشه پربیننده است. و شما همیشه این شانس را نخواهید داشت سری دوم فیلم اولتان را بعد از سال‌ها ببینید، این فیلم در قلب من ماندگار است.

منبع: کامیک بوک

مریپیر فرسودهunitedFARHADqpdark_knight11RED DEAD & STARFIELD ❌ مخالف بازنشستگی سوسمار ❌meysambGG (حامی لغو کردن بازنشستگی سوسمار)Royalknightv-alkalineEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)Starfieldռɨʍǟ ֆɦǟʍֆCameraManHarleen QuinzelMasuod Enayati

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا