هاست پرسرعت
بازی

پوسترهای تازه فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

پوسترهای تازه فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

به تازگی پوسترهایی برای فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes منتشر شده که شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهد.

تبلیغات

فیلم بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) پیش‌درآمدی است که برای مجموعه فیلم‌های «بازی‌های گرسنگی» ساخته شده و بر اساس کتابی به همین نام است.

این فیلم داستان دوران جوانی کوریولانوس اسنو با بازی تام بلیث را دنبال می‌کند، سال‌ها قبل از اینکه او به دیکتاتور پانم تبدیل شود. اسنوی جوان دوستی بسیار خوبی با دختری جوان از منطقه ۱۲ به نام لوسی گری بیرد با بازی ریچل زگلر شکل می‌دهد. این فیلم داستان این دو را بازگو خواهد کرد، داستانی که مطمئنا روی شخصیت اسنو بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

پوسترهایی برای فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» منتشر شده که شخصیت‌های اصلی این اثر سینمایی را نشان می‌دهد. دو پوستر شخصیت کوریولانوس اسنو با بازی تام بلیث و لوسی گری بیرد با بازی ریچل زگلر را به رخ می‌کشد و دو پوستر دیگر نیز هانتر شفر در نقش تیگریس اسنو و جاش آندرس ریورا را به نمایش می‌گذارد. در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید.

فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: کولایدر

meysambgreatRشادمن 3

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا