بازی

پوستر مرموزی از بازی بعدی کوجیما منتشر شد

پوستر مرموزی از بازی بعدی کوجیما منتشر شد

به نظر می‌رسد که تصویری از پروژۀ بعدی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در وبسایت رسمی این استودیو قرار گرفته است.

هنوز هیچ اطلاعاتی پیرامون این پوستر منتشر نشده، اما شاید اشاراتی به آن شده باشد. مدتی می‌شود که تصاویری از هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به همراه تجهیزات PS VR2 می‌بینیم. طبق توییت قبلی این شخص، گویا استودیوی کوجیما پروداکشنز در مراسم TGS 2022 حضور ندارد، بنابراین بعید به نظر می‌رسد که شاهد معرفی این پروژه در سه روز آینده باشیم.

همچنین ساعاتی پیش، کوجیما یک تماس تصویری با جف کیلی (Geoff Keighley) و جردن پیل (Jordan Peele)، کارگردان مشهور هالیوود، داشته و تصویری از آن را در توییتر به اشتراک گذاشته است. حال دقیقاً معلوم نیست که آیا ارتباطی میان این پوستر و آثار جردن پیل وجود دارد یا خیر.

تبلیغات

طرفداران گمانه‌زنی می‌کنند که شخص به تصویر کشیده شده در پوستر، Margaret Qualley، بازیگر نقش Mama در بازی Death Stranding، است. اگرچه شایعه‌های قبلی به این موضوع اشاره داشتند که بازیگر یاد شده در اثر بعدی کوجیما به نام Overdose حضور دارد، اما یک منبع داخلی اعلام کرده که بازیگر مذکور در حقیقت الی فنینگ (Elle Fanning) است و این گفته صحیح به نظر می‌رسد. صورت بازیگر حاضر در پوستر مذکور بیشتر به فنینگ شباهت دارد.

پوستر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید:

پوستر مرموزی از بازی بعدی کوجیما منتشر شد

نظر شما در این باره چیست؟

Porfosorدروازه بان جهنم🌚🗿🤝علی غروبیPARASITE EVE 2علیMr.BadGuyمتینتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)meysambata.expressSamadmario❤GOD OF WAR❤M.MTmarioامیرAshen undead the bearerDARKSIRENEmperor Nima Shamsvitto corleoneMohsenj74more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا