بازی

پیشروی ۶۰۰۰ ساعته‌ی هوادار Red Dead Redemption 2 در استیدیا از بین می‌رود

پیشروی ۶۰۰۰ ساعته‌ی هوادار Red Dead Redemption 2 در استیدیا از بین می‌رود

با تصمیم گوگل (Google) برای تعطیل کردن پلتفرم استیدیا، پیش‌روی بازیکنان در بخش چندنفره و آنلاین بازی‌های این پلتفرم از بین می‌رود و دیگر قابل دسترسی نخواهد بود.

با این تصمیم، پروژه‌هایی که برای این پلتفرم مبتنی بر بستر ابری در دست ساخت بودند نیز لغو می‌شوند.

به گزارش رسانه‌ی Gamesradar، فردی با نام کاربری Colour در یوتیوب (YouTube) ۶۰۰۰ ساعت را در نسخه‌ی استیدیای بازی Red Dead Redemption 2 صرف کرده است. حال، با شرایط پیش آمده، این میزان پیش‌روی در آینده حذف خواهد شد. ۶۰۰۰ ساعت زمان بسیار زیادی برای صرف کردن روی یک بازی و معادل ۲۵۰ روز است. اگر فاصله‌ی زمانی نوامبر ۲۰۱۸ که بازی عرضه شد تا اکنون را در نظر بگیریم، می‌توان گفت که این شخص روزانه ۴ ساعت از وقت خود را به بازی پرداخته است. احتمال دارد که این عدد در روزهای تعطیل به ۶ ساعت هم رسیده باشد.

تبلیغات

این شخص در صفحه‌ی یوتیوب خود از Red Dead Online محتوا تولید می‌کند. شایان ذکر است که راه‌هایی برای انتقال فایل‌های ذخیره از استیدیا به رایانه‌های شخصی وجود دارد، اما Colour به انتقال پیش‌روی خود در بخش آنلاین بازی نیاز دارد که ممکن نیست.

البته دو شرکت بانجی (Bungie) و آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) این قابلیت را برای پورت بازی‌های خود در استیدیا فراهم کرده‌اند، اما سایر شرکت‌ها از جمله راکستار گیمز (Rockstar Games) خیر.

این فرد درخواستی را برای راکستار ارسال کرده و منتظر پاسخ این شرکت است.

KoldWarDARKSIRENMr.BadGuySami 227vahid gamerتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)farshidNimaمتینAtomic SoldierShark GamerامیرArthurOld blacksmithعلیکاکاسنگیZahragamer2meysambTUPAC

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا