بازی

پیش نمایش ناتینگ فون ۱؛ قاتل آیفون یا قاتل مردم؟

پیش نمایش ناتینگ فون ۱؛ قاتل آیفون یا قاتل مردم؟

ناتینگ فون ۱ رسماً مدتی پیش طی یک لایو استریم با حضور مدیر عامل شرکت یعنی کارل پی (Carl Pei) معرفی شد. ناتینگ از آن زمان تاکنون جزئیات بسیاری کمی را درباره گوشی هوشمند خود به اشتراک گذاشته است. با این حال همیشه منابع معتبری برای افشاگری‌ها وجود دارند.

تصاویر رسمی به دلیل نمایش درب شفاف گوشی، طرفداران را به دو دسته تقسیم کرد. اگرچه کارل پی در رویداد معرفی ناتینگ فون ۱ به شکست خوردن آیفون از این گوشی اشاره کرد اما بدون شک در طراحی آن الهام بسیاری از این گوشی هوشمند محبوب اپل گرفته شده است.

ناتینگ فون ۱

در واقع به خاطر همین طراحی ظاهری رایج است که برخی از طرفداران کاملاً ناامید شده‌اند، مخصوصاً که به گفته ناتینگ، این گوشی می‌خواهد این صنعت را به لرزه بیندازد. ناتینگ فون ۱ به دو دوربین اصلی با چینش عمودی مجهز است. در کنار دوربین‌ها می‌توان چراغ قوه و میکروفون را هم مشاهده کرد. هنوز مشخص نیست که این دو دوربین از چه لنزهایی استفاده می‌کنند.

با مقداری فاصله نسبت به دوربین‌ها، در همان بخش پشتی یک نقطه قرمز رنگ وجود دارد که حین ضبط ویدیو، چشمک می‌زند. شاید این ویژگی کوچک جذابی باشد اما از آن‌جایی که امکان ثبت بازتاب آن در ویدیوها وجود دارد، احتمالاً بسیاری از کاربران آن را غیرفعال کنند.

تنها عناصر منحصر به فرد طراحی ظاهری ناتینگ فون ۱، نوارهای نورانی دور ماژول دوربین و سیم‌پیچ شارژ بی‌سیم هستند. طراحی این سه نوار نورانی در رویداد قبلی ناتینگ برای معرفی فون ۱، رونمایی شد. اکنون با توجه به بررسی اجمالی یکی از یوتیوبرها به نام MKBHD در این خصوص، اکنون بهتر می‌توان عملکرد این نوارها را درک کرد.

ادامه در تِکفارس
meysambSami 227امیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا