بازی

چندین سال از Assassin’s Creed Codename RED پشتیبانی خواهد شد

چندین سال از Assassin’s Creed Codename RED پشتیبانی خواهد شد

معاون اجرایی تهیه‌کنندگی Assassin’s Creed گفته است که مانند نسخه‌های قبل این مجموعه، از Assassin’s Creed Codename RED پشتیبانی خوبی خواهد شد.

یوبیسافت (Ubisoft) جاه‌طلبی‌های بزرگی برای آیندۀ فرنچایز Assassin’s Creed در نظر دارد. در حالی که بازی کوچک‌تر و با محوریت بیشتر مخفی‌کاری، یعنی Assassin’s Creed Mirage، سال 2023 انتشار خواهد یافت، این شرکت با انتشار بازی Assassin’s Creed Codename RED تحت پلتفرم Infinity، «دورۀ سوم» فرنچایز Assassin’s Creed را آغاز خواهد کرد.

در حالی که این موضوع به معنای انتشار بازی‌‌های بیشتر زیر چتر Infinity طی چندین سال است، بازی‌هایی از قبیل Codename HEXE که روی این پلتفرم قرار می‌گیرند نیز آپدیت‌های تازه دریافت خواهند کرد.

مارک الکسیس کوته (Marc-Alexis Côté)، معاون تهیه‌کنندگی اجرایی Assassin’s Creed، در مصاحبه با خبرگزاری VGC تأیید کرده است که از Assassin’s Creed Codename RED با عرضۀ گسترش‌دهنده‌ها و محتویات دیگر در طول چندین سال، به خوبی پشتیبانی خواهد شد.

آقای کوته در همین راستا گفت:

تبلیغات

پروژۀ RED با دریافت گسترش‌دهنده‌های در حال رشد، تا چندین سال پشتیبانی خواهد شد، در کنارِ… چند مورد که اکنون فاش نخواهم کرد.

البته که با توجه به پشتیبانی معمول یوبیسافت از بازی‌های Assassin’s Creed خود با انتشار محتویات تازۀ بسیار، این موضوع چندان غافلگیرکننده به نظر نمی‌رسد. بازی Assassin’s Creed Valhalla از سال 2020 تا به الان، سه بستۀ الحاقی بزرگ، محتوای فصلی تازه و خیلی موارد دیگر دریافت کرده است؛ در سال میلادی جاری یک محتوای اضافی نهایی نیز دریافت خواهد کرد.

کوته در این مصاحبه، همچنین اشاره کرد که Codename RED از تکنولوژی کنسول‌های نسل جدید برای بهبودهایی بزرگ در پویایی دنیای بازی، پیچیدگی محیط‌، انیمیشن‌ها، سیستم هوش مصنوعی و موارد دیگر استفاده خواهد کرد.

هنوز جزئیاتی از زمان انتشار Assassin’s Creed Codename RED در دسترس نیست، اما طرفداران این مجموعه منتظر عرضۀ بازی Assassin’s Creed Mirage در سال 2023 روی کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس استیدیا و آمازون لونا هستند.

vahid gamermeysambvitto corleoneEzio Auditore da Firenzeمتین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا