بازی

کارگردان سابق Call of Dtuy استودیوی Deviation Games را ترک کرد

کارگردان سابق Call of Dtuy استودیوی Deviation Games را ترک کرد

آقای جیسون بلاندل (Jason Blundell)، طراح سابق بخش زامبی سری Call of Duty و رئیس Deviation Games، از این استودیو جدا شد.

جیسون بلاندل، هم‌بنیان‌گذار استودیوی Deviation Games، که اکنون روی یک آی‌پی انحصاری برای پلی استیشن کار می‌کند، از این استودیوی تازه تأسیس جدا شد. آقای بلاندل یکی از افراد بسیار مؤثر در سری Call of Duty طی دهۀ میلادی گذشته بوده است و برای چند سال در طراحی تعدادی از نقشه‌های زامبی این مجموعه نقش داشت، تا این‌که کارگردانی بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops 3، که در سال 2015 عرضه شد، را بر عهد گرفت. او در نهایت به یکی از روسای استودیوی تری‌آرک (Treyarch)، تیم توسعۀ ارشد سری Black Ops، بدل گشت؛ که او را به یکی از قدرتمندترین افراد این استودیو تبدیل و نقش رهبری بزرگی را به او اعطا کرد. علی‌رغم این موضوع، آقای بلاندل ارتباط نزدیک خود با طرفداران را حفظ کرده بود و با انجام مصاحبه‌های مختلف، اخبار تازۀ بازی‌ها، خصوصاً حول بخش زامبی را منتقل می‌کرد. در اوایل سال 2020، بلاندل از تری‌آرک جدا و یکی بنیان‌گذاران استودیوی Deviation Games شد.

در سال گذشته، Deviation Games اعلام کرد که با همکاری پلی استیشن، روی یک آی‌پی جدید کار می‌کند، اما جزئیات زیادی دربارۀ آن منتشر نکرد. انتظار می‌رفت که این بازی در سال 2022 وارد مرحلۀ توسعۀ کامل شود و با این حال که این موضوع هنوز هم محتمل است، آقای بلاندل در آن زمان کنار این تیم نخواهد بود. صفحۀ رسمی توییتر Deviation Games، خروج بلاندل از این استودیو را تأیید کرده است و آقای دیوید آنتونی (David Anthony)، هم‌بنیان‌گذار همتای او، از سال گذشته، کارگردانی این پروژه را عهده‌دار شده بود. همچنین، استودیوی مذکور چندین عضو مستعد کلیدی دیگر را برای همکاری در این پروژه استخدام کرده، پس ظاهراً مشکل خاصی در روند توسعۀ این بازی ایجاد نشده است.

تبلیغات

حول مقصد بعدی آقای بلاندل، عده‌ای گمان می‌کننده که او به تری‌آرک بازخواهد گشت، اما نمی‌توان از این موضوع مطمعن بود. احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا طرفداران نگاهی به اثر استودیوی Deviation Games داشته باشند و تا دیدن بازی بعدی جیسون بلاندل نیز به همان میزان زمان لازم است. در هر صورت، خروج یکی از هم‌بنیان‌گذاران یک استودیو، تنها در اندک زمانی پس از تأسیس آن، قطعاً قابل توجه است.

به نظر شما مقصد بعدی آقای بلاندل کجا خواهد بود؟

امینPlaystation x Bungievahid gamerچپ دستjohn117samulmeysambناتی گادEllie TerminatorDr.Pyro(Squatlatex(Old man editionChris redfieldmahdi12345امیرAlbertPouya

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا