بازی

کارگردان سابق Dragon Age 4 به استودیو جدیدی پیوست

کارگردان سابق Dragon Age 4 به استودیو جدیدی پیوست

مدیر اجرایی پیشین Dragon Age 4، کریستین دیلی (Christian Dailey) که استودیو BioWare را در ماه فوریه گذشته ترک کرده بود، به تیم‌های توسعه دهنده بازی‌های D&D و Magic: The Gathering یا دقیق‌تر،‌ Wizards of the Coast ناشر این عناوین پیوست.

دیلی در صنعت بازی‌های ویدیویی بیش از ۳۰ سال سابقه دارد و قبلاً روی عناوینی مثل The Last Airbender، چند اثر شرکت بلیزارد و البته شوتر بدنام BioWare یعنی Anthem کار کرده بود. او در ماه دسامبر ۲۰۲۰ میلادی با خروج شوکه کننده مارک دارا (Mark Darrah) به کارگردانی Dragon Age: Dreadworld (که طرفداران آن را نسخه چهارم این فرانچایز در نظر می‌گیرند) ارتقا یافت. در زیر بیانیه او جهت پیوستن به این تیم جدید را می‌بینیم:

تبلیغات

من برای شروع این ماجراجویی جدید با شرکتی که بسیاری از اسباب بازی‌ها و بازی‌های ویدیویی مورد علاقه‌ام را ساخته است، هیجان‌زده هستم. [شرکت‌های] Hasbro و Wizards of the Coast تاثیر عظیمی روی من داشته‌اند و برندهای آن‌ها به من برای دنبال کردن سابقه کاری مادام‌العمر در صنعت بازی الهام بخشیده‌اند. ما منتظر رشد تیم استودیو خود به واسطه اضافه شدن تولید کنندگان بیشتری هستیم که اشتیاق یکسانی با ما دارند.

البته دیلی هنوز مشخص نکرده که در این استودیو روی چه چیزی کار خواهد کرد اما به نظر می‌رسد با عنوانی مواجه هستیم که در ژانر وحشت قرار دارد یا حداقل با خصیصه‌های این ژانر توسعه خواهد یافت. Selection Key، استودیویی که دیلی به آن پیوسته، اکنون مشغول استخدام افراد در موقعیت‌های شغلی مختلف از جمله کارگردان هنری، کارگردان ارشد، کارگردان طراحی، کارگردان سینمایی و … است.

meysambSUNSET OVERDRIVEAlbert

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا