هاست پرسرعت
بازی

کارگردان سریال The Boys سکان هدایت Fantastic Four را بر عهده گرفت

کارگردان سریال The Boys سکان هدایت Fantastic Four را بر عهده گرفت

کارگردان سریال‌های Fargo و The Boys رسماً سکان هدایت فیلم Fantastic Four از دنیای سینمایی مارول را بر عهده گرفت.

سرانجام پس از ماه‌ها گمانه‌زنی و انتظار، در جریان مراسم D23 به صورت رسمی از کارگردان پروژه سینمایی Fantastic Four رونمایی شد. اثری که با اضافه کردن گروه 4 شگفت‌انگیز به دنیای سینمایی مارول، راه را برای حضور یکی از بزرگترین ابرشروران تاریخ کمیک یعنی دکتر دووم هموار خواهد کرد.

طبق بیانیه دیزنی و مارول در جریان مراسم D23 شب گذشته، اعلام شد که مت شکمن (Matt Shakman) وظیفه کارگردانی فیلم 4 شگفت‌انگیز را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این کارگردانی برخی از قسمت‌های سریال‌های مشهوری همچون WandaVision، The Boys، Game of Thrones و Fargo را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

پیشتر کارگردان سه‌گانه اخیر مرد عنکبوتی یعنی جان واتس (Jon Watts) برای کارگردانی فیلم جدید مارول در نظر گرفته شده بود. با این حال وی برای ساخت پروژه‌ای بی نام و نشان از کارگردانی فیلم 4 شگفت‌انگیز کناره‌گیری کرد.

تبلیغات

علی‌رغم این که پس از مدت‌ها انتظار کارگردان این پروژه مشخص گردیده است، اما در جریان مراسم دیشب هیچ گونه اطلاعات جدیدی حول محور داستان یا بازیگران Fantastic Four منتشر نشد که موجب نارضایتی طرفداران گشته است. با این حال کوین فایگی (Kevin Feige) وعده داده که در D23 سال دیگر با دستی پر به استقبال طرفداران خواهند آمد.

فیلم Fantastic Four برای اکران در تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 آبان 1403) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

❤GOD OF WAR❤meysambLonesome guyHulkجیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا