هاست پرسرعت
بازی

کارگردان فیلم Bad Boys 4 از آینده‌ی این فرنچایز می‌گوید

کارگردان فیلم Bad Boys 4 از آینده‌ی این فرنچایز می‌گوید

عادل‌العربی از همین حالا برای فیلم بعدی Bad Boys ایده‌هایی در ذهن خود دارد.

تبلیغات

فرنچایز Bad Boys (پسران بد) پس از وقفه‌ای ۱۷ ساله با فیلم Bad Boys For Life (پسران بد تا ابد) باری دیگر بازگشت تا برگ دیگری از ماجراجویی‌های کارآگاه لوری و کارآگاه برنت را به تصویر بکشد.

فیلم Bad Boys For Life یک موفقیت تمام عیار برای سازندگان این اثر بود به خصوص وقتی که با فاجعه‌ای به نام Bad Boys 2 مقایسه می‌شد. این فیلم موفق شد تا این فرنچایز نیمه‌جان را باری دیگر احیا کند و بنابرین بازگرداندن خالقان آن، عادل‌العربی بلال فلاح، برای فیلم چهارم گزینه‌ای کاملاً معقول و طبیعی به نظر می‌رسید.

با اینکه فیلم چهارم به دلیل اعتصاب بازیگران و نویسندگان همچنان در مرحله‌ی پیش‌تولید به سر می‌برد و در حال حاضر هیچ افق روشنی هم برای پایان این بحران در هالیوود وجود ندارد؛ اما به نظر می‌رسد که عادل‌العربی کار بر روی فیلم Bad Boys 5 را آغاز کرده و حتی نام آن را هم انتخاب کرده است!

العربی اخیراً در مصاحبه‌ای علاوه بر به اشتراک گذاشتن نام احتمالی فیلم بعدی به ذکر تفاوت‌های فیلم Bad Boys 4 با اثر سوم پرداخت. وی در اینباره می‌گوید:

با اینکه هنوز نمی‌دانیم که آیا آن‌ها مجوز ساخت فیلم بعدی را صادر می‌کنند یا نه؛ اما ما به دنبال عنوانی همانند Bad Boys Ride or Die (پسران بد تا پای جان) هستیم. البته دلیل این مسئله طبیعتاً این است که نام Bad Boys 4 قبلاً انتخاب شده است؛ چون ما در گذشته حتی از رخدادن فیلم چهارم نیز مطمئن نبودیم.

اما در مورد این فیلم باید بگویم که این فیلم کمدی بیش‌تری خواهد داشت. فیلم سوم روایت بسیار دراماتیک‌تر و جدی‌تری را ارائه می‌کرد. ما با این فیلم واقعاً هدفمان این است که مردم را حسابی بخندانیم و برای آن‌ها اوقات خوشی رقم بزنیم. مارتین لارنس واقعاً در این فیلم کار خارق‌العاده‌ای انجام داده است. این فیلم نقطه‌ی اوج کاراکتر مارکوس برنت خواهد بود.

فیلم Bad Boys 4 به کارگردانی عادل‌العربی و بلال فلاح و بر اساس فیلمنامه‌ای از کریس برمنر در حال توسعه است. برمنر پیش‌تر بر روی فیلمنامه‌ی فیلم سوم، یعنی Bad Boys for Life نیز کار کرده بود. از بازیگران این اثر می‌توان به ویل اسمیت و مارتین لارنس اشاره کرد.

فیلم Bad Boys 4 در حال حاضر برای انتشار در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۵ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: کولایدر

unitedmeysambKhafiPeter ParkerPop_StarNoob

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا