بازی

کارگردان فیلم Mortal Kombat 2 مشخص شد

کارگردان فیلم Mortal Kombat 2 مشخص شد

کارگردان فیلم قبلی یعنی سایمون مک‌کوید قرار است سکان کارگردانی فیلم Mortal Kombat 2 را در دست داشته باشد.

فیلم مورتال کامبت (Mortal Kombat) در سال ۲۰۲۱ میلادی روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس و پرده سینماها اکران شد و توانست توجه مخاطبان را جلب کند. این فیلم با اینکه زیاد مورد ستایش منتقدان قرار نگرفت اما وفاداری آن نسبت به بازی‌ها مورد تحسین بیننده‌ها قرار داشت.

این فیلم با بودجه ۵۵ میلیون دلاری ساخته شده بود و در فروش خود در گیشه به مبلغ ۸۴ میلیون دلار بسنده کرد. احتمالا پخش همزمان آن روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس دلیل فروش اندک آن است. با این حال، این فیلم توانست به پربیننده‌ترین فیلم این سرویس آنلاین تبدیل شود و همین موفقیت کافی بود تا ساخت دنباله آن از کمپانی برادران وارنر چراغ سبز بگیرد.

کارگردانی فیلم «مورتال کامبت» را سایمون مک‌کوید (Simon McQuoid) برعهده داشته بود که اولین تجربه‌اش در زمینه کارگردانی آثار سینمایی محسوب می‌شد. حالا به صورت رسمی توسعه فیلم «مورتال کامبت ۲» شروع شده و خود سایمون مک‌کوید نیز بار دیگر وظیفه کارگردانی را در دست دارد.

کمپانی برادران وارنر و نیولاین سینما همچنین جرمی اسلیتر (Jeremy Slater) را برای نوشتن فیلم‌نامه فیلم به خدمت گرفته‌اند. این نویسنده نیز وعده اثری بزرگ‌تر، جذاب‌تر و خونین‌تر نسبت به فیلم قبلی را داده است. همانند فیلم قبلی، لوئیس تان (Lewis Tan) در فیلم «مورتال کامبت ۲» نقش کول یانگ را بازی خواهد کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که شخصیت بسیار محبوب و پرطرفدار جانی کیج در فیلم «مورتال کامبت ۲» حضور خواهد داشت اما این موضوع به صورت رسمی تایید نشده و بازیگری نیز برای آن انتخاب نشده است. در حال حاضر کشتی‌گیر حرفه‌ای میز (The Miz)، چارلی هونام (Charlie Hunnam) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) گزینه‌های احتمالی برای ایفای این نقش هستند که شانس چارلی هونام از بقیه بیشتر به نظر می‌رسد.

منبع: movieweb

vitto corleonemeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا