هاست پرسرعت
بازی

کارگردان Mortal Kombat 1: مبارزان حاضر در DLC بازی رویایی بودند که به آن دست یافتم

کارگردان Mortal Kombat 1: مبارزان حاضر در DLC بازی رویایی بودند که به آن دست یافتم

زمانی بود که کراس‌اور بین شخصیت‌های مختلف از بازی‌های گوناگون امری محال به نظر می‌رسید، اما Mortal Kombat عنوانی بود که با کراس‌اور های متعدد، آن را ممکن ساخت.

تبلیغات

در گذشته ناشرها به هیچ وجه اجازه نمی‌دادند که کاراکتر اصلی بازی‌‌های آن‌ها به عنوان دیگری راه پیدا کند، اما اکنون این امر، به خاطر پافشاری و علاقه‌ی زیاد طرفداران، به اتفاقی متداول در سری‌های گوناگون تبدیل شده است. Mortal Kombat طی چند سال اخیر توانسته از طریق بسته‌های‌الحاقی متعدد، شخصیت‌های گوناگونی مانند Homelander ،Omni-Man، قهرمانان و ضدقهرمانان DC را به این مجموعه اضافه کند.

در مراسم گیمزکام ۲۰۲۳، آقای اد بون، خالق سری Mortal Kombat، طی مصاحبه‌ای که با IGN انجام داد عنوان کرد که شخصیتی که بسیار علاقه داشت تا به Mortal Kombat اضافه کند، هنرپیشه محبوب فیلم‌های اکشن Jean-Claude Van Damme (ژان کلود ون دام)، بوده است و آن‌ها بعد از ۳۰ سال موفق شدند از صدا و کاراکتر او در این نسخه استفاده کنند. او در ادامه اضافه کرد که کاراکتر Johnny Cage، به طور کامل از این هنرپیشه الهام گرفته است. در رابطه با دیگر کارکترهای محبوب سری‌های مختلف، به نظر آن‌ها موفق شده‌اند همگی را به نسخه‌های گوناگون Mortal Kombat اضافه کنند.

با این حال اضافه شدن مبارزانی مانند Terminator ،Xenomorph ،Robocop ،Rambo و خیلی‌های دیگر اتفاق قابل توجه‌ای برای این سری محسوب می‌شود و این‌ها تنها اندکی از کاراکترهای ملحق شده به این مجموعه هستند. قبل‌تر شاهد اضافه شدن Joker، Jason Vorhees، Freddy Krueger و حتی Kratos به Mortal Kombat بوده‌ایم. حتی در مقطعی، TMNT و Hellboy نیز به این سری اضافه شدند. با این که تا به امروز شخصیت‌های اضافی برای آخرین نسخه از این بازی نیز معرفی شده‌اند، اما هنوز احتمال آن وجود دارد که در آینده شاهد اضافه شدن شخصیت‌های محبوب بیشتری، به Mortal Kombat 1 باشیم.

Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) امسال برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، PC و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

DARKSIRENYohanaKieblackBlack SwordsmanRichmanSv_69مارتین فورد(شیفته عظمت غلام)lul-bookDanialRanjbarzadehMasterA,,shStarfieldAbsurd heroJim HawkinsKianEnzeهیولاIlyaCameraManاپوزوسیون gsxrmrmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا