بازی

کامنت‌های هفته 10؛ کامنت‎های هفتۀ 11 تاخیر خورد!

کامنت‌های هفته 10؛ کامنت‎های هفتۀ 11 تاخیر خورد!

در سری آیتم کامنت‌های هفته، هر گاه هفته‌ای درگیرکننده داشته باشیم، به سراغ نظرات جذاب، عجیب و ارزشمند خواهیم رفت. برای این که کامنتی وارد این پست شود، حتماً نباید جنبۀ طنز و سرگرم‌کننده داشته باشد، اما این المان احتمال ورود کامنت به این سری آیتم را بالاتر خواهد برد.

پیش از هر چیزی، باید اعلام کنیم که اگرچه همین کامنت‌های هفتۀ 10 با تاخیر منتشر می‌شود، اما کامنت‌های هفتۀ 11 هم تاخیر خورده است! بیانیۀ gsxr در این مورد را در ادامه مطالعه می‌کنید:

امروز ما این تصمیم بسیار سخت را اتخاذ می‌کنیم که کامنت‌های هفتۀ 11 را به زمانی نامعلوم موکول کنیم.

تیم gsxr که در نزدیکی‌های هل‌هایم مستقر است، به دلیل نبرد شکل گرفته میان مردگان سرکش و مردگان غیرسرکش، در بلاتکلیفی به سر می‌برد. از سوی دیگر امروزه کلاسی قابل توجه در تاخیر و موکول کردن به تاریخی دیگر وجود دارد.

اولویت اول ما ایمنی و آسایش اعضای تیم و خانواده‌هایشان است. در حال حاضر، تیم ما در مکانی جدید مستقر شده تا توسعۀ «کامنت‌های هفتۀ 11» را ادامه بدهد.

از حمایت و صبر شما متشکریم.

محمد حسین کریمی؛ gsxr

کامنت‌های هفته 10؛ کامنت‎های هفتۀ 11 تاخیر خورد!
gsxr پراجکت رد

بی‌وقفه به سراغ کامنت‌هایی برویم که به پست این هفته راه پیدا کرده‌اند:

واکنش تهیه‌کننده Friends به انتقادات نژادپرستانه این سریال

این مضخرفات یعنی چی؟ هر اکیپ ۶ نفره ای که هیچ کدومشون رنگین پوست نیست نژادپرستانه حساب میشه؟ هر فیلمی که خودشو از قضایای نزادی بکشه بیرون میشه نژاد پرست؟ فرق بی طرفی و نژادپرستی رو نمیدونن نه … نتفلیکس خوبه که هر شخصیت سفیدی رو به طرز سمی واری سیاه میکنه؟ آلبرت وسکر – شخصیت تریس توی ویچر؟ این که بیشتر اختلاف ایجاد میکنه

30nabhl

شایعه: اطلاعات زیادی از بازی GTA 6 فاش شد

داداش شایعه نهایت دو سطره نه ۳ جلد کتاب خوشه های خشم.

من که همین الان با این شخصیت ها رابطه برقرار کردم.

تپه خاموش

8 نکته‌ای که از تریلر رونمایی Forza Motorsport آموختیم

بازی خوب و رقیب کاملا محترمیه برای GT7،کما اینکه قبلا در FM7برای GT Sportبود. بشخصه لذت میبرم از رقابت،چه رقابت درون بازیها ،چه بیرون بین کنسولها و عناوین انحصاریشون. همین رقابت باعث افزایش کیفیت محصولات خواهدشد.(امیدوارم اعث گرونتر شدنشون نشه) طبیعت و جزییات اطراف پیست واقعا زیبا و دلنشین بود.گرچه برام سوال شد چه فشاری واقعا به سیستم یاکنسول اجراکننده بازی درحین پردازشش خواهد اورد. جزییات تصادف ها،پیست ها(۳تا بیشتر نبودن البته) و خود ماشین ها به زیبایی انجام شده بود.دوربین بیرون از ماشین خوب بود ،ولی ایکاش از داخل هم در حین رانندگی ،دوربینهای متفاوت رومیدیدیم تا برداشت بهتری از کیفیت کار داشته باشیم. یه نکته درباره چرخه شب وروزیا حتی تغییر اب و هوا بگم بدنیست،مهمتر از داشتن این قابلیتها،”سرعت” گذشت زمان یا تغییر اب و هواعه.چون با توجه به تاثیرات دمای پیست ولاستیک در میزان چسبندگی خودرو،قطعا عامل تعیین کننده ای مخصوصا در مسابقات طولانی خواهد بود.باید منتظر موند و دید ایا تونستن به درستی ازپسش بربیان یانه. در اخر چند نکته انتقادی به حضرات تهیه کننده تریلر FMبگم،البته برنخوره به برخی دوستان. اولاکسی با ماشین فرمول یک قدیمی تو سراشیبی شیکین دسی نمیکشه داداش!مگه توکیو دریفته؟! ثانیا چرا اومدین همه کلاسهارو باهم مثه قیمه ریختین روماستا؟!اون فراری لامصب ابهت داره، باBMWافتادی دنبالش و تو یه پیچ پرسرعت ردش کردین؟!تو اسلیپ استریم هم حتی بهش نزدیک نمیشد،چجوری اخه؟ الهی که گیر تیفوسیای دواتیشه فراری بیفتین.(؛ ایناروبا لحن فان بخونین دوستان،سلامت باشین.

Gray Fox

کامنت‌های هفته 10؛ کامنت‎های هفتۀ 11 تاخیر خورد!

بررسی دلایل شکست دنیای سینمایی DC

مشکل DC؟ عدم برنامه ریزی و قدرت صبر!! علت اصلی همینه DC تا قبل از سال ۲۰۱۲ هیچ برنامه جامع و واحدی نداشت تا اینکه یکدفعه با فیلم avengers و اون فروش بیش از ۱ میلیاردش رو به رو شد ناگهان این اتفاق منجر به از هم گسیختگی DC شد. بعد از اخرین فیلم سه گانه بتمن و man of steel ۲۰۱۳ این بهم ریختگی تقریبا شروع شد! یک دفعه بدون مقدمه DC تصمیم به ساخت فیلم بتمن علیه سوپرمن کرد فیلمی که تو هم مرحله انتخاب بن افلک برای بازیگری بشدت مورد هجمه طرفدارا قرار گرفت و پس از انتشار فیلم هم کیفیت بشدت افتضاح فیلم نشون میداد که یک داستان سر هم کرده بودن که ۳ تا شخصیت محبوب رو کنار هم جمع کنن تا شاید بتونن مثل avengers موفقیت مالی کسب کنن که اونجور که دلشون میخواست به موفقیت نرسیدن بعدش اومدن فیلم واندروومن رو ساختن که گویا خوب بوده(نظر شخصی خوشم نیومد) و بعد سریع دوباره justice league فیلمی که باز هم قبلش هیچ پیش زمینه ای برای طرفدارای فیلم درست نکرده بودن و فقط اقدام به ساخت فیلمی با ترکیب قهرمانان کردن و باز هم اونطور که میخواستن نتیجه نداد فیلمی که نه شخصیت های مثبت نه شخصیت منفی هیچکدوم درست شخصیت پردازی نشدن و مخاطب نتونست با اون ها ارتباط برقرار کنه مثلا شخصیت منفی جوری معرفی نشد که خطرناکیش و قدرتمندیش رو مخاطب درک کنه! پس این یک مورد.

نکته بعدی در مورد دی سی اینه که نمیدونن فاز فیلمشون جدی باشه فانتزی باشه بچه گانه باشه بزرگسال باشه خودشون نمیدونن چیکار کنن suicide squad ۱ رده سنی ۱۳ داشت نسخه ۲ رده سنی ۱۸ !!! خب این یعنی بی برنامگی که یکدفعه رده سنی و فاز فیلم از یک نسخه به یک نسخه کامل عوض بشه! یا مثلا یک بتمن رو فانتزی میکنن مثل بن افلک یکی واقعیت گرا مثل کریستین بیل یکی جدی و خشن مثل پتینسون! خودشون نمیدونن دنیاشون چجوری باشه جدی باشه واقعی باشه خشن باشه ؟ که این عدم ثبات موفقیتی در پی نخواهد داشت نکته آخر هم معطلی زیاد در ساخت عناوینه! الان دیزنی حال مارو که بهم زده ولی هر سال ۱۰۰ تا فیلم و سریال از مارول میده بیرون همشون رو هم یکجوری بهم وصل میکنه برگای ملت میریزه ولی دی سی یکدفعه میگه برم سریال شخصیت peacemaker رو بسازم بدون اینکه بدونم آیا طرفدارا اصن همچین محتوایی رو میخوان یا نه؟ وقتی این همه شخصیت مهم تو دنیای DC هست چرا یکدفعه باید سریال این شخصیت ساخته بشه؟!(کاری به کیفیت و خوب بودن سریال ندارم)

الان از سال ۲۰۱۳ ۹ سال گذشته ولی ما فقط یک فیلم مستقل از سوپرمن داشتیم که خب برای شخصیت مهمی مثل سوپرمن واقعا ضعفه این نبود فیلم یا از خیلی وقته گفتن یک green lantern جدید میخوان بسازن ولی هنوز هیچ خبری نیست!! DC شخصیت های مهم کم نداره ولی اصلا سراغشون نمیره فقط بعضی وقتا میده شبکه CW از روش سریالای چرت و پرت بسازه.

ghost.007

کارگردان God of War: با توسعه‌دهندگان با احترام رفتار کنید

شعور متقابل یعنی اینکه اون اثری خلق میکنه و تو خریداری میکنی و از حلق اثرش تشکر میکنی و اون هم از حمایت تو تشکر میکنه حالا وقتی شعور احترام گذاشتن رو نداری باید تحمل تحقیر شدن هم داشته باشی

Siavashkhan13

افسردۀ هفته:

شرایر: تاریخ انتشار God of War Ragnarok به زودی اعلام می‌شود

فقط فردا دوست دارم بیام ببینم gsxr سر تیتر زده: تاریخ انتشار god of war ragnarok رسما اعلام شد+ تریلر بازی 😎😎😎

HESAM YAZDANI

نظر شما در مورد این آیتم چیست؟ کدام کامنت را بیشتر از بقیه دوست داشتید؟ شما می‌توانید از طریق این نشانی کامنت‌های هفتۀ 9 را مطالعه کنید.

کامنت‌های هفته 10؛ کامنت‎های هفتۀ 11 تاخیر خورد!
گیگاد چد ویلن‌های ناروتو نشان‌دهندۀ قدرت Infinite Delay و انتشار این سری پست در زمان دلخواه سردبیر است
Ali slhJohan LiebertABDVDعلیAshen undead the bearerJonah hexAlbertSami 227Jin sakaiDARKSIRENo0ashil0oمهدى قانع‌پسندmeysambهمسایهیوهانامیر حسینFlochamiklovArmin EzatiP.morganM2Cianmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا