بازی

کامیک‌کان: تریلر جذاب سریال The Lord of the Rings ظهور سائورون را نوید می‌دهد

کامیک‌کان: تریلر جذاب سریال The Lord of the Rings ظهور سائورون را نوید می‌دهد

تریلر جذاب و تازه سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power ظهور سائورون را نوید می‌دهد.

بدون شک یکی از مورد انتظارترین پنل‌ها در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۲۲، پنل سرویس آنلاین آمازون پرایم و سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power) بوده است. کمتر از دو ماه دیگر تا شروع پخش این سریال باقی مانده و حالا تریلری جذاب و طولانی برای آن منتشر شده است.

تریلر تازه منتشر شده برای سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» نشان می‌دهد که این سریال بر محوریت خلق حلقه‌های کوچکی است که در نهایت سائورون را به بزرگترین شرور در دنیای زمین میانه تبدیل می‌کند. این سریال همچنین نسخه‌های جوانی از شخصیت گالادریل با بازی مورفید کلارک (Morfydd Clark) و الروند با بازی رابرت آرمایو (Robert Aramayo) را به نمایش در می‌آورد.

این تریلر دوره‌ای را نشان می‌دهد که انسان‌ها، الف‌ها و دیگر نژادها در صلح بودند. با این حال، شیطان هرگز از پای نمی‌نشیند و به آرامی ظهور نیروهای تاریکی در سرزمین میانه را می‌توان احساس کرد. این تریلر به خوبی توانسته حس و حال خوفناک ظهور سائورون را به بیننده منتقل کند. همچنین، این تریلر شخصیت بالروگ معادن موریا را نشان می‌دهد که در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها با گاندولف خاکستری مبارزه کرد.

بودجه تولیدی برای اولین فصل از سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» حدود نیم میلیارد دلار است که آن را به پرهزینه‌ترین سریال تا به امروز تبدیل می‎‌کند. کمپانی آمازون قصد دارد تا این سریال را حداقل برای پنج فصل ادامه بدهد. پخش سریال از تاریخ ۲ سپتامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین آمازون پرایم شروع می‌شود. تریلر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

منبع: کولایدر

Emad-MartianHerfeiyPashmak..darhalkhabmeysambvitto corleonesamanAshen undead the bearervafadar

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا