هاست پرسرعت
بازی

کتاب دیگری از جرج مارتین تحت اقتباس سینمایی قرار می‌گیرد

کتاب دیگری از جرج مارتین تحت اقتباس سینمایی قرار می‌گیرد

یکی دیگر از کتاب‌های مشهور و محبوب جرج مارتین تحت اقتباسی سینمایی قرار خواهد گرفت.

تبلیغات

جرج آر. آر. مارتین را می‌توان به عنوان یکی از نویسنده‌های بزرگ حال حاضر دنیا خطاب کرد که برخی از آثار حماسی او همچون Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) و House Of The Dragon (خاندان اژدها) تحت اقتباس‌های تلویزیونی از سوی شبکه HBO قرار گرفته و با واکنش‌های متفاوتی از سوی منتقدین و بینندگان مواجه شده است. حال به نظر می‌رسد که نوبت به یکی دیگر از کتاب‌های او رسیده تا تحت اقتباسی سینمایی قرار بگیرد.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری ورایتی، کمپانی فیلم‌سازی Exile Content Studio حق ساخت فیلمی براساس رمان علمی تخیلی Hunter’s Run (فرار شکارچی) را تصاحب کرده است. این رمان روایت‌گر مردی به نام رامون در مستعمره سائو پائولو می‌باشد که به خاطر یک زن با مردی غریبه درگیر شده و ناخواسته او را به قتل می‌رساند؛ مردی که مشخص می‌شود یک دیپلمات رده بالا بوده و همین مسئله سبب می‌شود تا رامون به سرزمین بسیار دوری فرار کند. جایی که گرفتار موجودات بیگانه شده و وقایعی شوکه‌کننده و غیرقابل پیش‌بینی را تجربه می‌کند.

جرج مارتین که خود به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اصلی بر این پروژه نظارت مستقیم خواهد داشت، در صحبت‌های جدید خود حول محور ساخت چنین اقتباسی اعلام کرده که:

بسیار خرسند هستم که پس از گذشت 16 سال، سرانجام می‌توانم شاهد ساخت اقتباسی از رمان Hunter’s Run باشم که با دیگر دوستانم همچون دنیل آبراهام و گاردنر دوزویس آن را پدید آورده بودیم.

این اقتباس توسط مارک راسو کارگردانی خواهد شد؛ کسی که در سال 2016 فیلم کمدی و درام Kodachrome را پدید آورده بود. نویسندگی فیلم‌نامه آن را نیز خود مارک راسو با همکاری برادرش، جوزف انجام خواهد داد.

هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Hunter’s Run در نظر گرفته نشده و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر حول محور آن صبر نماییم.

منبع: کولایدر

گیمر غمگینZORO|BMWukongmahdi12345🤘Mohsenj74????

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا