بازی

کلیپ فیلم Wrong Place بروس ویلیس در نقش افسر پلیس را نشان می‌دهد

کلیپ فیلم Wrong Place بروس ویلیس در نقش افسر پلیس را نشان می‌دهد

کلیپی برای فیلم Wrong Place با بازی بروس ویلیس در نقش اصلی منتشر شده است که تقابل او با یک دلال مواد مخدر را نشان می‌دهد.

بروس ویلیس (Bruce Willis) در فیلم مکان اشتباه (Wrong Place) نقش افسر پلیس بازنشسته‌ای را بازی می‌کند که باید با یک رئیس باند مواد مخدر مقابله کند. به تازگی کلیپی از این فیلم منتشر شده است که در ادامه می‎‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم «مکان اشتباه» حضور دارند می‌توان به اشلی گرین (Ashley Greene)،‌ مایکل سیرو (Michael Sirow) و تگزاس بتل (Texas Battle) اشاره کرد.

مایک برنز (Mike Burns) کارگردانی فیلم را در دست دارد و فیلم‌نامه آن را نیز بیل لارنس (Bill Lawrence) قلم زده است. خلاصه داستان فیلم بدین شرح است:

یک افسر پلیس بازنشسته شهری کوچک به نام فرانک تحت تعقیب رئیس باند مواد مخدری قرار دارد که به دنبال آن است تا قبل از اینکه این افسر پلیس بتواند در دادگاه علیه خانواده او شهادت بدهد، او را به قتل برساند. او برای اینکه بتواند این افسر پلیس را پیدا کند، از دخترش استفاده می‌کند.

کلیپ منتشر شده از فیلم «مکان اشتباه» فرانک و این رئیس باند مواد مخدر را نشان می‌دهد که درون جنگلی اسلحه به سمت یکدیگر نشانه گرفته‌اند و این در حالی است که دختر فرانک گروگان این فرد است. فیلم «مکان اشتباه» دومین تجربه کارگردانی مایک برنز به شمار می‌رود که قبلا کارگردانی فیلم نجات از مرگ (Out of Death) با بازی بروس ویلیس را برعهده داشت.

فیلم «مکان اشتباه» در تاریخ ۱۵ ژوئیه سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها و همچنین به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

منبع: movieweb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا