بازی

کوتاکو: بازسازی Red Dead Redemption و GTA IV برای تمرکز روی GTA 6 کنار گذاشته شده‌اند

کوتاکو: بازسازی Red Dead Redemption و GTA IV برای تمرکز روی GTA 6 کنار گذاشته شده‌اند

مدتی پیش، یک منبع داخلی معتبر اعلام کرد که ریمستر‌ RDR1 و GTA IV در دست ساخت قرار ندارد و حالا وبسایت کوتاکو این شایعه را تایید می‌کند.

کوتاکو (Kotaku) در مطلبی جدید اعلام کرد که گزارش منتشر شده از سوی Tez2 مبنی بر کنار گذاشتن بازسازی‌ GTA IV و Red Dead Redemption از سوی راکستار گیمز (Rockstar Games) صحت دارد و متذکر شد که دلیل اصلی این موضوع، تمرکز تمامی منابع و امکانات روی GTA 6 بوده است. از سوی دیگر، راکستار امیدوار است که مردم فاجعۀ ریمستر سه‌گانۀ GTA را فراموش کنند.

وبسایت کوتاکو در ادامه متذکر شد که هم‌اکنون شرکت راکستار به شکلی همه‌جانبه منابع و تیم‌های خود را روی GTA 6 متمرکز کرده است و اگر قرار باشد بازسازی‌های مذکور را در آینده ببینیم، پس از انتشار GTA 6 این اتفاق رخ خواهد داد.

به طور حتم پروژه‌ای مانند GTA 6 بسیار پیچیده و طاقت‌فرسا خواهد بود، چرا که طبق شایعه‌های اخیر، راکستار تکنولوژی‌ها و رویکردهای دیده‌ نشده‌ای را برای مباحث فنی آن در نظر دارد. گفته می‌شود که این کمپانی قصد دارد با RAGE9 مستقیماً به رقابت با آنریل انجین 5 برود. طبق صحبت‌های منبع یاد شده، RAGE در سال 2018 از تکسچرهای 16K پشتیبانی می‌کرد. برای مقایسه، آنریل انجین 4 حداکثر از رزولوشن 8K برای تکسچرها و آنریل انجین 5 از رزولوشن 12K برای تکسچرها پشتیبانی می‌کند. راکستار گیمز قصد دارد از تمامی دستاوردهای جدید خود حول موتورگرافیکی RAGE9 و تعدادی مکانیک انقلابی، برای GTA 6 استفاده کند.

مدتی پیش، اطلاعاتی از گیم‌پلی و شخصیت‌های GTA 6 فاش شد که البته احتمال نادرست بودن آن‌ها نیز وجود دارد. از طریق این نشانی، می‌توانید فهرست کامل اطلاعات فاش شده را مشاهده کنید.

M.MTSony corporationحاج عرفانDARKSIRENInvisible bearded userHASSAN_SHAHINJonah hexM.Khامیر حسینتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Kratos77Ashen undead the bearerHerfeiyهادی صفاییmeysambGamerMehran.BaSoldier (Wolf Edition)کاکاسنگیmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا