بازی

کونامی در مراسم TGS از یک بازی محبوب رونمایی می‌کند

کونامی در مراسم TGS از یک بازی محبوب رونمایی می‌کند

طبق اعلام رسمی، شرکت کونامی (Konami) در جریان مراسم توکیو گیم شو 2022 از یک بازی کلاسیک و محبوب رونمایی خواهد کرد.

شرکت کونامی فهرست بازی‌های حاضر خود در مراسم توکیو گیم شو را منتشر که بیشتر آن‌ها آثار شناخته شده هستند. در این میان، یک نمایش 45 دقیقه‌ای در تاریخ 25 شهریور (16 سپتامبر) رخ خواهد داد که در قسمت توضیحات، جملۀ «رونمایی از بازی جدید کونامی» آمده است.

صداپیشۀ معروف سری Final Fantasy، یوجی کاجی (Yuji Kaji)، به عنوان مهمان حضور دارد تا «یک بازی محبوب در سرتاسر جهان» را معرفی کند.

تبلیغات

وبسایت VGC گزارش می‌دهد که این بازی جدید مقیاس کوچکی دارد و نسخۀ جدید Castlevania ،Silent Hill یا Metal Gear Solid نخواهد بود. در حالی که سال گذشته منابع داخلی مختلف از جمله وبسایت VGC به بازگشت هر سه آی‌پی محبوب کونامی اشاره کرده بودند، اما به نظر می‌رسد که این اتفاق در TGS امسال رخ نخواهد داد.

نویسندۀ وبسایت VGC، اَندی رابینسون (Andy Robinson)، توضیح می‌دهد که به احتمال زیاد در ادامۀ سال جاری و رویدادهایی مانند Playstation Showcase یا مراسم بهترین بازی‌های سال 2022 (TGA 2022) شاهد یکی از بازی‌های بزرگ کونامی باشیم.

نظر شما در این باره چیست؟

DARKSIRENarmanmeysambFINNvahid gamero0ashil0oEl DiabloM.MTshadowPorfosorStar Fireامیر گیمرAlbertEmperor Nima ShamsAliچپ دستLonesome guy

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا