بازی

کپکام در مراسم Tokyo Game Show دو رویداد خواهد داشت

کپکام در مراسم Tokyo Game Show دو رویداد خواهد داشت

کپکام (Capcom) از دو نمایش جدید در طول مراسم Tokyo Game Show رونمایی کرد و یکی از آن‌ها به صورت کامل روی Street Fighter 6 تمرکز دارد.

نخستین نمایش با عنوان برنامۀ آنلاین کپکام در تاریخ 24 شهریور (15 سپتامبر) و ساعت 18:30 به وقت تهران برگزار می‌شود. این یک نمایش از پیش ضبط شده است که شامل همۀ اخبار جدید کپکام خواهد بود.

دومین نمایش کاملا به Street Fighter 6 اختصاص دارد و در تاریخ 25 شهریور (16 سپتامبر) و ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار می‌شود.

کپکام هنوز تایید نکرده است که چه چیزی در نمایش اول حضور خواهد داشت و به سادگی از طرفداران درخواست کرد تا منتظر جزئیات بمانند.

هرچند اشاره شد که Exoprimal، Street Fighter 6 و Mega Man Battle Network Legacy Collection در مراسم Tokyo Game Show قابل بازی خواهند بود.

Tokyo Game Show امسال، اولین رویداد حضوری این مراسم در سه سال گذشته است.

تبلیغات

مراسم TGS 2022 در چهار روز از تاریخ 24 شهریور (15 سپتامبر) تا 27 شهریور (18 سپتامبر) در Makuhari Messe واقع در شهر چیبا برگزار خواهد شد و بازدیدکننده‌های عمومی قادر به شرکت در آن خواهند بود.

برای دو سال، TGS تنها یک رویداد دیجیتالی بوده و در نمایش سال گذشته به برخی از خبرنگاران داخلی اجازۀ ورود به قسمت پشت پرده از طریق فراخوان ویژه، داده شد.

رویداد TGS 2022 به نمایش زنده که برای اولین بار در سال 2020 معرفی شد، ادامه خواهد داد و قصد پخش بیشتر برنامه‌ها به زبان ژاپنی و انگلیسی وجود دارد.

مراسم TGS، یکی از چندین رویداد معتبر این صنعت، در حال بازگشت به صورت حضوری است. Gamescom 2022 نیز از تاریخ 2 تا 6 شهریور (24 تا 28 اگوست) در شهر کلن به وقوع می‌پیوندد.

در عین حال، E3 امسال به طور کامل لغو و در سال 2023 به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

Jin sakaiㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒ🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉💫Mohsenj74,tarnishedmeysambMamad_raizer

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا