بازی

کیانو ریوز از سریال The Devil in the White City خارج شد

کیانو ریوز از سریال The Devil in the White City خارج شد

کیانو ریوز که قرار بوده نقش اصلی سریال The Devil in the White City را بازی کند، از این پروژه خارج شده است.

سریال شیطان در شهر سفید (The Devil in the White City) اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته اریک لارسون (Erik Larson) به شمار می‌رود که قرار است برای پخش از سرویس آنلاین هولو ساخته شود.

چندی پیش بود که کیانو ریوز (Keanu Reeves) برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی سریال «شیطان در شهر سفید» به این پروژه پیوسته بود اما به تازگی گزارش شده که این بازیگر از این پروژه خارج شده است.

توسعه سریال «شیطان در شهر سفید» از سال ۲۰۱۹ میلادی در جریان بوده و در سال ۲۰۲۲ میلادی نیز سرانجام سرویس آنلاین دستور ساخت آن را صادر کرد و قرار بود فیلمبرداری آن از تابستان سال ۲۰۲۳ میلادی شروع شود اما با توجه به کناره‌گیری کیانو ریوز،‌ احتمالا شروع فیلمبرداری سریال با تاخیر همراه خواهد بود.

تبلیغات

سریال «شیطان در شهر سفید» پروژه بزرگی برای سرویس هولو به شمار می‌رود و لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) و مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) از جمله تهیه‌کنندگان آن هستند و سم شاو (Sam Shaw) مسئولیت نگارش داستان و مدیریت اجرایی آن را برعهده دارد.

کیانو ریوز قرار بود در این سریال نقش شخصیت دکتر دنیل اچ بورنهام را بازی کند که اولین تجربه این بازیگر در دنیای سریال را رقم می‌زد اما به نظر می‌رسد که طرفداران برای حضور کیانو ریوز در دنیای سریال باید بیشتر صبر کنند.

با وجود اینکه کیانو ریوز از جمع بازیگران سریال «شیطان در شهر سفید» خارج شده اما دیگر عوامل سازنده این سریال همچنان به کار خود ادامه خواهند داد و انتظار می‌رود که تولید سریال در سال ۲۰۲۳ میلادی انجام شود و این اثر برای پخش در سال ۲۰۲۴ میلادی آماده باشد.

منبع: کولایدر

DARKSIRENAhmad_TRGodfather4224Silentmohsen62علیbabha

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا