بازی

گزارش: سری RTX 4000 کارت‌های گرافیک انویدیا در ماه اکتبر عرضه خواهند شد

گزارش: سری RTX 4000 کارت‌های گرافیک انویدیا در ماه اکتبر عرضه خواهند شد

شایعه‌ها و گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره دارند که کارت‌ گرافیک RTX 4090 شرکت انویدیا در ماه اکتبر (اوایل مهر تا اوایل آبان) عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود که مدل‌های دیگر سری 4000 نیز در همین حوالی در دسترس قرار بگیرند، اما گویا RTX 4080 برای یک ماه بعد یعنی نوامبر 2022 برنامه‌ریزی شده است. همچنین، منابع داخلی سخت‌افزاری انویدیا، بر این باور هستند که این شرکت حتی از برنامه‌ریزی‌های قبلی خود جلوتر است و همه چیز به خوبی پیش می‌رود. متاسفانه هیچ‌یک از منابع مشهور به تاریخ عرضۀ RTX 4060 و RTX 4070 اشاره نداشته‌اند و این موضوع بدان معنا است که شاید تا اوایل سال آینده شاهد این محصولات نباشیم. وبسایت Wccftech به این موضوع اشاره دارد که RTX 4080 با وی‌رم‌های متفاوت عرضه خواهد شد و وی‌رم تنها تفاوت بین مدل‌های گوناگون نخواهد بود.

تبلیغات

گویا RTX 4080 12GB با قدرت گرافیکی (TGP) حدود 285W ارائه می‌شود، در حالی که مدل 16GB لیمیت بالاتری داشته و قدرت گرافیکی آن 340W خواهد بود. این بدان معنا است که احتمالاً تفاوت قیمتی مدل‌های مختلف می‌تواند بیش از چیزی باشد که فکر می‌کنید. احتمالاً در چند روز آینده به طور کامل برنامۀ آینده انویدیا حول محصولات سری RTX 4000 مشخص شود.

animalsAlborzmeysambfarshadx

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا