بازی

گزارش: عرضه‌ی Assassin’s Creed Rift تا سال آینده تأخیر خورد

گزارش: عرضه‌ی Assassin’s Creed Rift تا سال آینده تأخیر خورد

به گزارش جیسون شرایر (Jason Schreier)، عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Rift از تاریخ قبلی که فوریه‌ی 2023 بود، به فصل بهار آینده موکول شده است.

طی گزارش اخیر درآمدهای یوبیسافت که شامل لغو چهار بازی در دست ساخت و تأخیر عرضه‌ی Avatar: Frontiers of Pandora می‌شد، این شرکت به تأخیر عنوانی کوچک‌تر و معرفی‌نشده نیز اشاره کرده بود. اکنون، گزارشات نشان می‌دهند که عنوان یادشده Assassin’s Creed Rift است؛ نسخه‌ی جدید سری Assassin’s Creed که ابتدا قرار بود یکی از بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی نسخه‌ی پیشین این مجموعه یعنی Assassin’s Creed Valhalla باشد.

به گفته‌ی شرایر از رسانه‌ی بلومبرگ (Bloomberg)، شعبه‌ی شهر بوردوی یوبیسافت (Ubisoft Bordeaux) که مسئول هدایت این پروژه است، به دلیل عقب بودن فرآیند ساخت از برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تغییر تاریخ انتشار بازی از ماه فوریه را درخواست کرده است. بر اساس گزارش مذکور، این بازی در حال حاضر برای عرضه در ماه مه (11 اردیبهشت تا 10 خرداد 1402) یا ژوئن سال 2023 (11 خرداد تا 9 تیر 1402) برنامه‌ریزی شده است که بازی را از بازه‌ی زمانی سال مالی 2023 یوبیسافت خارج می‌کند.

شرایر در ادامه می‌گوید:

انتقال تاریخ عرضه‌ی این بازی از فوریه به بهار و تأخیر بازی Avatar، دست یوبیسافت را در سال مالی جاری خالی می‌کند.

جیسون شرایر

همانطور که می‌دانید، در گزارش رسمی شرکت یوبیسافت که دیروز منتشر شده بود، شاهد تأخیر بازی جدید Avatar و لغو ساخت چهار عنوان دیگر بودیم که دو تا از آن‌ها بازی‌های معرفی‌شده‌ی Splinter Cell VR و Ghost Recon: Frontline بودند. نام دو بازی دیگر مشخص نیست.

با وجود اخبار اخیر این شرکت که برای هواداران آن ناخوشایند است، در ادامه‌ی سال 2022 شاهد عرضه‌ی Mario + Rabbids: Sparks of Hope و Skull and Bones خواهیم بود که به ترتیب در ماه‌های نوامبر و اکتبر منتشر می‌شوند.

همچنین، یوبیسافت اعلام کرده است که رویداد یوبیسافت فروارد (Ubisoft Forward) بعدی در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) برگزار می‌شود و نمایشی مهم که به آینده‌ی سری Assassin’s Creed می‌پردازد در همین ماه ارائه می‌شود.

امیر گیمرJonah hexM.MTPlayStation Studios PS5meysambAminتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)دیمن تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)Invisible bearded userعلی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا