هاست پرسرعت
بازی

گزارش: کویی تکمو با همکاری الکترونیک آرتز بازی می‌سازد

گزارش: کویی تکمو با همکاری الکترونیک آرتز بازی می‌سازد

به گزارش جف گراب (Jeff Grubb) طی ویدیویی از Giant Bomb، کویی تکمو (Koei Tecmo) با همکاری الکترونیک آرتز (Electronic Arts) روی عنوانی کاملاً جدید کار می‌کند.

پس از آنکه یکی از کاربران ردیت در صفحه‌ی «افشاگری‌ها و شایعات بازی‌ها» (GamingLeaksAndRumours) به عنوانی با نام B Ohni اشاره کرد که در واسط برنامه‌نویسی کاربردی (API) برنامه‌ی اریجینز (Origins) آن را مشاهده کرده بود، جف گراب در دست ساخت بودن این بازی را تأیید کرد و از سازندگان آن نیز نام برد.

او می‌گوید که این بازی عنوانی کاملاً جدید خواهد بود و در ماه آینده اطلاعات جدیدی از آن منتشر خواهد شد:

تبلیغات

حقیقت دارد. می‌توانم تأیید که کویی تکمو با همکاری الکترونیک آرتز روی یک بازی کار می‌کند. شاید اینطور به نظر برسد که آن‌ها می‌خواهند یک بازی موسو (Musou) بسازند، مثلاً برای مجموعه‌ی Mass Effect، اما اینطور نیست. (عناوین سبک هک‌ان‌اسلش شبیه به مجموعه‌ی Dynasty Warriors را موسو، به معنی Warriors یا مبارزان، می‌نامند که از نام ژاپنی این بازی یعنی Sangokumusou گرفته شده است.) این بازی عنوانی کاملاً جدید خواهد بود. این تمام چیزی است که در حال حاضر می‌دانم. فکر کنم این میزان اطلاعات برای الآن کافی است، زیرا مدت زیادی منتظر نخواهیم بود و ماه آینده اخباری از این بازی منتشر خواهد شد.

جف گراب

هنوز هیچکدام از دو شرکت یادشده درباره‌ی این بازی صحبتی نکرده‌اند، اما پس از انتشار پیام مذکور در ردیت، الکترونیک آرتز صفحه‌ی واسط برنامه‌نویسی مربوطه حذف کرد که می‌تواند به احتمال حقیقت داشتن این گزارش قوت ببخشد.

Shambageexamplemeysamb@alistarموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا