هاست پرسرعت
بازی

گزارش: گیم پس بیش از ۳۰ میلیون مشترک دارد

گزارش: گیم پس بیش از ۳۰ میلیون مشترک دارد

مایکروسافت (Microsoft) از سال گذشته – که به طور رسمی اعلام شد گیم پس به بیش از ۲۵ میلیون کاربر رسیده – تاکنون هیچ آمار رسمی‌ای را در رابطه با این سرویس اعلام نکرده است.

تبلیغات

از آن زمان، اعضای تیم ایکس باکس از جمله فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، گفته‌اند که این تعداد افزایش یافته، اما آمار دقیقی از آن را به اشتراک نگذاشته‌اند.

اوایل امروز از کریگ مک‌ ناری (Craig McNary)، مدیر بازاریابی ایکس باکس، اشاره‌ای دریافت کردیم. او در حساب لینکدین خود نوشت که تعداد مشترکین گیم پس در ماه گذشته از ۳۰ میلیون کاربر گذشته است. هنگامی که این پست در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، مک ناری در سکوت تصمیم گرفت آن را حذف کند، زیرا ظاهراً قرار نبود این اطلاعات علنی شوند.

مک ناری به عنوان یکی از مدیران ایکس باکس، اطلاعات موثقی را در اختیار دارد، بنابراین به نظر می‌رسد که آمار و ارقام مورد بحث صحیح باشند. Game Pass Core اوایل این هفته راه‌اندازی شد و اعتقاد بر این است که تعداد مشترکان گیم پس در این ماه بسیار افزایش یابد زیرا تمام اشتراک‌های Xbox Live Gold به طور خودکار به Core تبدیل می‌شوند.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: Gamereactor UK

World eatersmeysambCameraManGidoraPc GamerFinal seyedBehzaadRED DEAD & STARFIELD ❌ مخالف بازنشستگی سوسمار ❌Visible gamer manDota2人Acker益man人Joel Morganmory6امیر حسینABDVDاپوزوسیون gsxr1986 Old GamerMinecrosoftمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)حمیدرضا فروزانmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا