بازی

گمانه‌زنی‌های طرفداران حول معرفی GTA 6 بعد از پیام تشکر راکستار از سازندگان

گمانه‌زنی‌های طرفداران حول معرفی GTA 6 بعد از پیام تشکر راکستار از سازندگان

راکستار گیمز (Rockstar Games) به‌تازگی با تشکر از توسعه‌دهندگان GTA Online و GTA 5، بسیاری از طرفداران را متقاعد کرده است که به‌زودی از GTA 6 رونمایی خواهد شد.

زمانی که صحبت‌ از عناوین در حال توسعه در صنعت بازی‌های ویدیویی به میان می‌آید، بازی GTA 6، نسخۀ بعدی فرنچایز خارق‌العادۀ Grand Theft Auto، موردانتظارترین و بزرگترین آن‌ها است.

چندین سال است که طرفداران در انتظار اخباری از این بازی هستند و در این مدت، نکاتی را دربارۀ این بازی کشف کرده‌اند؛ از بازگشت Grand Theft Auto 6 به Vice City گرفته تا قرار دادن یک خواهر و برادر به عنوان شخصیت‌های اصلی.

راکستار تأیید کرده است که نسخۀ بعدی سری Grand Theft Auto در حال ساخت می‌باشد و می‌دانند که باید از انتظارات طرفداران فراتر بروند، ولی Grand Theft Auto Online و Grand Theft Auto 5، هر دو بعد از نزدیک به یک دهه، هنوز با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند. با این حال، به نظر می‌رسد که راکستار بالاخره تمرکز خود را به صورت کامل روی بازی بعدی خواهد گذاشت.

گمانه‌زنی‌های طرفداران حول معرفی GTA 6 بعد از پیام تشکر راکستار از سازندگان
پیام تشکر راکستار از توسعه‌دهندگان GTA 5 و GTA Online

در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور)، تعدادی از بازیکنان، از جمله TezFun، اینسایدر راکستار، اشاره کردند که صفحۀ “Thank You” جدیدی در وبسایت راکستار، برای قدردانی از 5101 توسعه‌دهندۀ GTA 5 و GTA Online ایجاد شده است.

متنی که راکستار پیش از ذکر اسامی، برای تشکر نوشته است:

تبلیغات

بازی Grand Theft Auto V و Grand Theft Auto Online حاصل تلاش جمعی تیم جهانی ما در طول چندین سال است.

می‌خواهیم از تمام کسانی که در توسعۀ این بازی‌ها همکاری کردند، از عرضۀ اولیه آن‌ها در سال 2013 گرفته تا به الان، تشکر و قدردانی به عمل آوریم.

بعد از این کشف، سوالی در ذهن بسیاری شکل گرفت که آیا این «شروع یک پایان» برای GTA 5 و GTA Online است. تعدادی از کاربران نیز با جملاتی چون «زمان GTA 6 فرا رسیده» و «بالاخره شاهد یک بازنشستگی شایسته برای GTA 5 خواهیم بود»، به همین موضوع اشاره کردند.

البته که تعدادی از بازی‌بازان مخالف بودند و اشاره کردند که این کار فقط برای تشکر از توسعه‌دهندگان صورت گرفته است.

اگرچه، با در نظر گرفتن تمام این موارد، این صفحه می‌تواند نشان از خداحافظی با GTA 5 و GTA Online داشته باشد. به‌تازگی، Grand Theft Auto Online یک آپدیت بزرگ دریافت کرده است که در ابتدای انتشار آن، به دلیل تکنولوژی قدیمی کنسول‌های نسل قبل، این عنوان روی کنسول‌های مذکور تقریباً غیرقابل بازی شده بود.

وقتی صحبت از معرفی GTA 6 می‌شود، تنها خود راکستار جواب دقیقی برای آن دارد. اشارات زیادی شده است که قبل از پایان سال جاری، یک یا دو اسکرین‌شات از این بازی منتشر خواهد شد، پس باید منتظر ماند تا دید که آیا در نهایت جزئیات رسمی‌ای از این بازی منتشر خواهد شد یا خیر.

❾❻︵✎﹏ȏṃıԀ77Dr.PyrosnowgirlکاکاسنگیBehzaaad(Squatlatex(Old man editionAMIR WAZOWSKI@alistarSARDSIDERSMr.BadGuysamulHossein82NPorfosormeysambمتینامیر حسینJin sakaiM.KhInvisible bearded usermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا