بازی

گوگل دیگر فناوری ابری استدیا را به مشتریانش ارائه نخواهد داد

گوگل دیگر فناوری ابری استدیا را به مشتریانش ارائه نخواهد داد

شرکت گوگل (Google) پیش‌تر اعلام کرده بود که فناوری ابری پلتفرم استدیا همچنان به متقاضیان ارائه خواهد شد، اما از این به بعد دیگر این خدمات نیز ارائه نمی‌شود.

تبلیغات

شاید اینطور به نظر بیاید که استدیا از لحظه‌ی معرفی‌اش محکوم به شکست بود. اگرچه برنامه‌های گوگل برای این پلتفرم جالب توجه بود، این برنامه‌ها هیچگاه به درستی اجرایی نشدند. پشتیبانی از استدیا چندی پیش متوقف شد و با اینکه گوگل قصد داشت از فناوری ابری آن استفاده‌ی دیگری داشته باشد، این مورد هم عملی نشد.

گوگل هنگام اعلام خبر توقف پشتیبانی از استدیا اعلام کرده بود که فناوری استریم ابری آن به سایرین ارائه خواهد شد. با این حال، اکنون به گزارش استیون توتیلو (Stephen Totilo) از Axios، این شرکت آنچه گفته بود را از این پس اجرایی نخواهد کرد.

توییت توتیلو به شرح زیر است:

گوگل در حال حاضر فناوری استریم مشابه استدیا را به مشترانش ارائه نمی‌دهد. این شرکت در گذشته و طی قراردادهایی چون استریم بازی Batman برای کاربران AT&T 5G، چنین خدماتی داشت، اما اکنون خیر.

استیون توتیلو

هنوز مشخص نیست که این تصمیم چه اثری بر برنامه‌های آینده‌ی گوگل در حیطه‌ی استریم بازی‌ها خواهد گذاشت، اما این خبر را می‌توان مهر نهایی شکست همه‌جانبه‌ی استدیا دانست.

GrandWardenشرکSelinMincraftRondameysamb🤘Mohsenj74KianEnzeاختاپوسS Ghost of SpartaامیرNima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا